206 by DDaarriioo

206 by DDaarriioo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo NOVA VOZILICA

evo jos jedan mali detalj...:icon_smile:
07112010394.jpg
 
Početnik
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo NOVA VOZILICA

auto ti je extra,boja pogotovo,mene sto se tice 16ke su mu najljepse stajale,ali tvoje auto tvoje pare tvoj cejf..hehe...sretno u nastavku
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo NOVA VOZILICA

@badzo-- hvala kolega, ovu su 15'' Alessio Spider...:cool:

@nermin suljagic-- hvala puno...hvala...

@Sarajlic--hvala drug puno... sto se tice boje, volio sam sivu da je bila kad sam kupovao ili crnu, ali mi se i ova svidjela tako da sam ga kupio... :icon_smile: one 16'' ke sa slika su prodane, ali pripremam sad original 16'' sa modela s16... mislim da ce danas bit ofarbane... pa ce bit i slika... ali jbg nemam za sada guma, tako da nece moci odmah na auto....:icon_cry:;)
 
Član
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo NOVA VOZILICA

Lijep druze, samo skini onu masku dobosa da izgleda lafo disk...to je blam cisti.... :)
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo NOVA VOZILICA

@tibor987--- ma meni je onako za sada ok, tako da necu nista skidati... svako ima svoj ukus... :icon_confused:

@badzo-- ma da stavio sam na pik.ba... :icon_smile: ne moze kod mene auto dugo biti...heh
ma nesto sam kontao ako prodam da mozd uzmem Citroen C2 ili Peugeot 207.... ali za sada se nema para, pa vidjet cemo sta ce bit... :icon_smile:
 
Član
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo NOVA VOZILICA

A imas li ove felge petokrake sto su na slici ili si ih prodao? vidim da su tamo na piku ove druge felge
 
RE: PEUGEOT 206 by DDaarriioo NOVA VOZILICA

badzo je napisao(la):
A imas li ove felge petokrake sto su na slici ili si ih prodao? vidim da su tamo na piku ove druge felge

nemam... petokrake tj. ATLANTIS original od 206RC sam prodao... sad imam ove sto su sad na autu 15ke i 16ke sa 9 krakova original od s16
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top