205 GTI Fore16ver - Komentari

205 GTI Fore16ver - Komentari

Član
Ti si lud.:D

Dovoljno?:D

PS. Jedan kolega sa posla mi skoro pričao o momku koji je ubacio 2 motora u Peugeot 205, a on je dobar sa njegovim ocem i taj momak se slučajno zove Nikica.:D
 
Član
druze moj, sretno u daljnim radovima u tebe ne sumnjam ni malo ;)
vidio sam ga uzivo,i sve se to da srediti ;)
pozdrav i sretno
 
Član
drug ako se u obzir uzme da se peugeotova fabrika u spaniji zatvorila negdje 91 92 onda ti sve govori o nacinu rada i materijalu koristenja....
nsita cudno ... jos ako se uzme u obzir da su prepakivali 1.9 motore iz 309 i ubacivali i h u 205.. nosaci motora kad su bili novi bili su katastrofa .. da ne pricamo o ostalom.. ugl imao sam dva 205 jedan 1.1 benzin drugi 205 gti.... ima da se namucis oko gti i popravki njegovih

usput puno dijelova ti odgovara sa peugeota 309 89 i 90 godiste ...

lp

a apsurd na mom Pugu 205 je bio sto je imao el podizace a i kurblu za rucno dizanje FABRICKI ... a fabricka boja je bila siva metalik a kad je ispjeskarena haos... ispod na limariji..

sretno
 
Član
Jel prethodni vlasnik tebi platio ili ti njemu :lol: :lol: Koliko?

Sa napetošću očekujem nastavak...:cool:
 
Član
e bas steta za motor :/ 205 bi otkidao sa njim... Dosao je u ruke “tunera“, sta mu uradise steta. Da je bar glava dobra blok je valjda isti kao na 136ks a njih ima bas puno.
 
Član
Ma cak bi se i mogao srediti, ali mi se bas i ne isplati, jer imam i boljih rjesenja za motor. Mada, razmislicu jos sta cu.
 
Član
Ooo krenulo da se radi,jesi li bio juce u Gornjem Vakufu kod Sude majstora?Ja bas mijenjao kod njega poluosovine kad mi rece da ces da dolazis,ostao bih da se upoznamo ali nisam moga zurio sam bio na posao....Sretno u nastavku radova druze
 
Top