205 GTI 999

205 GTI 999

Član
Svaka čast na pugu, stvarno je ljep.
Moraš jedanput doći u HR u moj kraj da ti pokažem od mojeg kolege puga. Unutra u njemu od Mi16 mašina 160ks, OZ bjele felge, sportski sicevi i volan te je iznutra oguljeni od svih stvarčica koje bi ga otežavale i ima rollbar ako se ne varam :D
 
Član
extra auto,,puno srece u daljnjim radovima,ako ih bude,ako ne i ovako je mocan u svakom slucaju,,,svaka cast
 
pug gori 120 ks...unutrasnjost mi se extra svida koliko sam uspjeo da vidim sa ovih maleckih slicica...pa bih zamolio ako moze da stavis DOSTA slika i da budu VELIKE :icon_smile: posto iz ovih malih se i malo vidi :cool: svaka casta na izboru
 
Član
Vau, ne mogu vjerovati da sam auto kupio prije skoro dvije godine, a da nista nisam radio na njemu
(po pitanju planova), osim sto sam okrpao hladnjak, ali sam upravo poceo da ga cinim ljepsim i boljim,
tako da mozete ocekivati update uskoro! :)
 
Član
Skoro dvije godine i samo 4000 km kasnije, evo nas u septembru 2011. Bolje ikad nego nikad - zapoceo sam
sredjivanje auta, pocevsi iznutra. Prljavi interijer mi se poceo gaditi i jedva sam docekao da ga izbacim.

205gti999_025.thumb.jpg


Moderni crveni tepih, jedan od nekoliko ikona 205-ice GTI, takodje je letio vani, u susret boljim danima.

205gti999_027.thumb.jpg


Sve izvadjeno i poslano tapetaru, da popravi bocne oslonce (bubrege) i generalno ih "utegne".

205gti999_029.thumb.jpg


Klasican primjer propadnutog bubrega. Ovo ustvari i nije bilo veliko ostecenje, narocito ne na drugom sicu,
tako da je bio lagan posao za profesionalca. Sljedeca stanica - praona!

205gti999_030.thumb.jpg


U medjuvremenu, s obzirom da je pola sijalica bilo pregoreno, rastavio sam kokpit i zamijenio ih.

205gti999_031.thumb.jpg


U isto vrijeme, izvukao sam bolji volan, kuglu rucice mjenjaca i kozu rucice mjenjaca iz moje kolekcije dijelova :).

205gti999_032.thumb.jpg



Nastavice se...


Fotografije: http://photos.cybernck.com/205gti999?page=2
 
Član
Autic extra 205 je moja prva ljubav otad sam poceo da naprosto obozavam pug-ove,ove 205 ce lete u to sam se dao dosta puta uvjeriti,extra ga radis sretno u daljnim planovima;)
 
Član
Kada su se dijelovi interijera vratili iz praone, prvi posao je bio da se cisti tepih vrati nazad u auto.
Istovremeno sam skolopio i kokpit. Kakva ogromna razlika! Osim manjeg utabanog dijela ispod
vozacevih nogu, izgleda sjajno.

205gti999_033.thumb.jpg


Zadnja sjedista - vracena na svoje mjesto i izgledaju kao da nikad niko nije sjedio na njima.

205gti999_035.thumb.jpg


Gotova prednja sjedista izgledaju vrlo dobro, a medjusobno sam im zamijenio mjesta, da se izjednaci
habanje, tako da mi je suvocev sic sada vozacev.

205gti999_036.thumb.jpg


Sve zavrseno! Sada sam se zaljubio u interijer :). Ironicno, nove prostirke za pod koja sam imao na
raspolaganju imaju "Tuning" natpis, haha. Kao sto vidite, tockic za podesavanje nagiba je sada na
vanjskoj strani, tako da plasticni poklopac vise ne moze da se stavi, ali mi i ne nedostaje posebno :).

205gti999_037.thumb.jpg


205 GTI instrument tabla i osvjetljenje - fascinacija iz mojih djecackih dana.

205gti999_040.thumb.jpg


Sve u svemu, veoma sam zadovoljan rezultatima - bilo je definitivno vrijedno truda.


Fotografije: http://photos.cybernck.com/205gti999?page=3
 
Top