2012 VW Buba - Špijunske fotografije

2012 VW Buba - Špijunske fotografije

Član
ma 19'' i u pod i mjera :D

Meni je dobra vala i ona prethodna bas cool autic, ova sa slika onak moglo se sta i bolje napravit ...
 
Član
Nova VW Buba uskoro

12864488541.jpg


Nova „buba“ je na pomolu. AutoExpress je obezbedio prve fotografije automobila koji će deliti platformu sa novom Jettom. Oba modela će se proizvoditi u istoj fabrici u Meksiku.

VW novoj verziji daje „mišićaviju“ pojavu. Automobil je nešto duži i niži od aktuelnog, a poput Ragster koncepta prikazanog u Detroitu pre pet godina, novajlija se odlikuje „uglovanijim“ krovom, što donosi više prostora na zadnjoj klupi.

12864488542.jpg


Prototip na fotografijama poseduje zadnji i prednji deo „starog“ modela, te je za očekivati da serijska verzija ponese nešto oštrije forme, kada su u pitanju svetlosne grupe i odbojnici. Kabriolet verzija je najavljena za 2012.

Ispod haube, VW Buba prati vladajuće trendove, odnosno smanjivanje zapremine, tako da će biti pogonjena 1,2 litarskim motorom sa 105 KS, 1,4 litarskim sa 160 „konja“ i benzincem zapremine 2,0 litre sa 210 KS.

12864488543.jpg


Što se TDI porodice tiče, tu su 1.6 sa 105 „konja“, 2.0 sa 140 KS, a na američkom tržištu će se naći 2,5 litarski benzinski „petocilindraš“ sa 170 KS.

Treba očekivati lansiranje i hibridne verzije, sa pogonskim sistemom koji je debitovao sa Jetta NCC konceptom, a reč je o 1.4 TSI agregatu uparenim sa elektromotorom od 27 KS.

VreleGume.rs
 
Član
znaci po meni neki mix izmedju panamere i chrysler crossfire-a sa chop top-om ... Nije vala čemu
 
Član
moja hanuma je vise definitivno nece voljeti,Buba joj je najdraze auto,ali bojim se da ce se sada razocarati,po meni je ovo totalno bezveze,dizajn *****
 
Top