2 put crknuo ksenon?

2 put crknuo ksenon?

Član
Pozdrav svima. Kupio sam set za ksenon koji me izasao 105 KM i to Canbus tj. za novija auta. To sam stavio u Golfa i nakon otprilike tjedan dana mi crkne balast. Kada upalim auto nekada su radila sva svijetla a nekada mi je desni balast nije htio da se upali dok nisam palio gasio dok ne proradi. Tako da je taj nakon kracega vremena i crknuo. Narucim drugi radi sve 5 stavim taj i evo opet sada zeza nece da se nekada upali pa pali i gasi dok se ne upali izgleda da ce i ovaj da crkne. Jel to sada moze biti do ksenona ili do instalacije od auta? Molim pomoc auto je Golf 4 2002 godina . :icon_rolleyes:
 
Član
Moze li mi tko reci zasto mi crkaju i led sijalice u pozicijama bilo koje da stavim pocnu treperiti ili rade ili ne rade pa naposljetku stavljaj druge ? Isto tako sa xenonima ? Moze li biti da je losa struja sta li vec stvarno ne znam sta radim vise? :(
 
drue kupi balaste sto teze one slim zaobidji i probaj ja nove stavio i odmah treperila sijalica a na duju ubacio bixenon prije 4 godine i to kineske tada set kosto 110KM i nikad s balastima problema samo crkle sijalice i to nakon tacno 3 godine u mjesec dana crknu obe ja prezadovoljan jos nije mi bas struja na golfu 2 bas extra
 
nek je Kina, kvalitetno treba platit
kupis kvalitetan xenon set a ne ove jeftine verzije sto su na Arizoni po 40-50KM, ja sam bas pito za OLLO i kaze mi trgovac samo reci sta hoces da ti pise na kutiji kad budem porucivo, sve je to isto
Mislim da imaju Philips xenon setovi pa vidi
 
Član
To sa ledicama je problem neki na četvorkama izgleda, ja sam jednom liku prodao i brzo mu crkle, dam mu druge pod reklamaciju i opet crknu, treći put je probao can-bus iako mu ne trebaju, samo što nisu izgorile, a te iste LED kod mene rade bez problema. Treba provjeriti da nije previsoka voltaža na žicama.
 
Super Moderator
nesto te drugo zeza a i nisi moro uzimati can bus. philips ne pravi xenon setove, oni samo imaju sijalice za auta sa orginal xenonima tipa D1S, D2S itd
 
Top