2 din dvd player---golf 4 pomoc?

2 din dvd player---golf 4 pomoc?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz...zanima me da li je neko stavljao 2 din dvd player u golfa 4,kako sjedne unutra.....i da li se okolo dobro sve zatvori?
 
golf_2_1.3 je napisao(la):
pozz...zanima me da li je neko stavljao 2 din dvd player u golfa 4,kako sjedne unutra.....i da li se okolo dobro sve zatvori?


zavisi kako koji..neki da a neki ne..al haj da ja tebi prodam svojj...imam nesto drugoo u planu raditi:icon_smile: pa bi prodao dvd..
 
Član
pa vecina 2din pashe,ja sam sony uglavio i fino pravo izgleda,malkice viri van stto ne izgleda ruzno,da bi se skroz uvalio do kraja treba neke nosace unutra prerezat,to su nosaci valjda od konzole a to necu da radim.

koji planiras ubacivati
 
Član
svaki ako je 2 din sjedne bez problema u G4.

zna biti malo problem oko kablova nazad ali stane sve to samo treba strpljenja.
 
Član
ima sada dosta ponude od ovih custom fit navigacija

ove kopije originalnih

ljudi su zadovoljni sa njima citajuci po forumima raznim
 
Član
stane svaki samno šta neki vire a neki ne
recimo pionierova jedna vrsta stane u knap sa plastikon tj izgleda ravno
znan jer san ga ima u lupu a isto je ka u 4-orke
pozz
 
black_devil je napisao(la):
golf_2_1.3 je napisao(la):
pozz...zanima me da li je neko stavljao 2 din dvd player u golfa 4,kako sjedne unutra.....i da li se okolo dobro sve zatvori?


zavisi kako koji..neki da a neki ne..al haj da ja tebi prodam svojj...imam nesto drugoo u planu raditi:icon_smile: pa bi prodao dvd..

hajd.....061 773 623,javi koliko je para,ako se nadjemo u cijeni nije problem.....

lov2xlr8 je napisao(la):
pa vecina 2din pashe,ja sam sony uglavio i fino pravo izgleda,malkice viri van stto ne izgleda ruzno,da bi se skroz uvalio do kraja treba neke nosace unutra prerezat,to su nosaci valjda od konzole a to necu da radim.

koji planiras ubacivati

ne znam jos kakav cu,imam neki par ponuda pa cu vidjet,nekako mi se cini da boolje izgleda 2 din,nego 1 din sto se izvlaci ekran,jer u golfa dodje nekako nisko dole pa neznam.....
 
Član
u golfu je po meni lipše stavit 2din samo ga malo tiltaš da vidiš jer za to je maska inapravljena... ;)
dosta je nisko pa moraš pazit pri izboru
pozz
 
Član
pa i nije bas nisko,ako uzmes 1 din na izvlacenje,onda zaboravi koristenje nosaca za case i iznad onoga sto ce ga display pokriti.
 
Član
malo si profulo temu al et
ako hoces marku neku a ne kineza s mackom u vreci onda
imas svugdje,mobilmedia,technomarket i ostale radnje
u technomarket ima kenwoodovih oko 1500 2500 model sa navigacijom i svim :)
imas alpine imas pioneer
de ti nama napisi gdje u kojem gradu pa ce ti neko javiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top