1967 Eleanor Original

1967 Eleanor Original

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
deez je napisao(la):
Ok... ovo je stvarno nesto predivno, automobil je apsolutna perfekcija.. Ali za ovaj auto niko nije cuo pre filma "Gone in 60 seconds"... malo je prenaduvana pojava samog ovog auta... odjednom je ovo popularno samo kod onih sto "znaju" sta je dobar auto poput "poznavalaca knjige" koji su procitali "DaVincijev kod" :smajli29:.. Komercijalizovani raritet... vise nije ni raritet ni egzotika. Isti je slucaj sa AC Cobrom i sa Mercedesom 300SL gullwing. Volim automobile uopsteno, ali mrzim komercijalu u bilo kom smislu, jer gde se radi nesto samo radi novca i sou-a nema ljubavi i kvaliteta!
Da neko ne shvati pogresno, jos jednom auto je neverovatan, samo mi se zgadio!

Da ne bude da smo ne-poznavaoci pravih pila ev vako :

izbacio Chevrolet Corvettu, pa eto ti i Fordasa sa Mustangom , utom se pojavi Carol sa svojim preradama i 1967 dodje na svijet GT500 .
Jebi ga nije ko Vette al Chevrolet 1969 napuca Camara i dobise ZL1.
Utom ti se Mercury naljuti i napravise Cougar Eliminator 1969.
Pontiac se cudio ovima sta uradise i napravi Firebirda Trans Ama 1970 i na kraju se pojavi omiljeni muscle car svih generacija 1970 Plymouth Road Runer sa Hemi motorom ( hemisfericna komora za izgaranje ) .

Eh a kad se ovo sve rasprodalo vozali ljudi jos godinu dvije i zbog njih nasta naftna kriza , brate i trosili su sto jest jest.
U drugoj epizodi pricamo o sljedbeniku omiljenom medju sirim narodnim masama nasem velikom Golf MK1 - diesel

Eto i jos se nismo naljutili vec smo nesto i naucili

a volimo mi i ovo i to kako volimo eeeee:
 
Jbg dobro je Deez reko,za ovo auto niko nije cuo prije filma i to remake-a,ovo Eleanor je dato jos u onom originalnom gone in 60 sec iz 1973. (cini mi se) i tad uopce nije bi nabrijan ko ovaj u remake-u.

Uglavnom auto je zaista savrseno,ali stvarno prenapuhano.;)
 
Član
Ajmo ovako:

Ovaj auto je specijalno narucen za taj film, dizajnirao ga je jedan od poznatijih designera hotroada Steve Stanford. Uz pomoc jos poznatijeg designera Chip Foos-a napravio je nekoliko komada za film, te ih se danas moze kupiti OVDJE
 
Član
trebalo je za film gone in 60 sec. napraviti da umjesto eleanora bude golf 2. I zamislite kakva bi onda tek portaznja bila.
samo sto golf 2 nije problem niti naci a ni ukrasti.
heh
 
Član
@deez zasto si bas tako siguran da niko nije cuo prije filma,ne svrstavaj sve u isti kos,ljubitelji i poznavaoci automobila je vecina cula ukljucujuci i mene:D;)
 
Član
Pa prije filma nitko nije mogao cuti za elenor jer ona tek postoji nakon tog filma, a prije je bio samo shelby mustang gt500
 
toon je napisao(la):
Pa prije filma nitko nije mogao cuti za elenor jer ona tek postoji nakon tog filma, a prije je bio samo shelby mustang gt500

i592641_untitled.JPG


Ne kontam ovo,jel ili nije ime Eleanor dato u originalnom Gone in 60 sec
edit:aha skonto,ovo Mach One se odnosi na takodje na Mustanga,samo ne na GT500 ,nego nekog drugog ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top