18 Wheels of Steel Extreme Trucker (2009)

18 Wheels of Steel Extreme Trucker (2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ga igricu sam skino i igram je ..bas je extra..sva igra je po snijegu bar ovaj kontinent ..nemojte se zalit da ima malo staza jer se postepeno osvaja a ovo je tek prvi kontinent ..a mislim da ce bit i trajket za drugi kontinent ..kasnije..pisite vase utiske;)
 
Član
ja sam skino za 6h ..prvi kontinent je led i snijeg..sada sam kupio i australiju ..tamo je po pustinji znate vec kako ..bicete dalje obavjeseteni..;)
 
Član
ajde super..neces se pokajat ako si prije igro ove serijale...ja sam zavrsio jedan kontinent ..sad idem sljedeci..a kako sleper plese na ledu :lol::lol:
 
Član
bas mi je drago da ti se svidja..meni je igra pre pre dobar..koliko si preso..mada meni se jedino ne svidja ...sto nemas svoj kamion..i gorivo sipat..mozda ce bit dalje..pa cemo vidjet..a ima i malo stariji 18 wheels of steel...dosta igara ubaceno u jednu ..sutra cu je postavit...
 
Početnik
ajde ubaci i sutra a sada vozim po australiji ja ludaka svi voze pogresnom stranom hehe u pocetku nisam skonto al posle direktnog sudara skonto sam
 
BHT Ovisnik
sada sam igrao,bas je mocna igra,odvezao jednu turu,zakasnit cu na praxu zbog kamiona:D
 
Član
ma nista cole...odma s kamionom na praksu :lol::lol: ..evo ga ja sam otkrio treci kontinent ...sad po planinama i kanjonima..bice gusto ;)
 
moze mi neko pomoci u vezi igrice, imam jedan problem, prvi put kad sam je instalirao, iskljucio sam onaj system configuration, gdje mozes postaviti neke stvari, kako da ga ukljucim opet, posto mi je postavljeno na OpenGL, a radi mi samo na DirectX
 
Član
meni nece preko rapida:icon_cry::icon_cry::icon_cry: a nisam nikd skidao preko torenta:icon_cry:
 
Super Moderator
moze li nam jos ko naci linkova za download
preko rapida zasteka i nece a onaj sto je ogi skidao sad ne moze pronaci valjda star file
ako neko ima nek postavi ima + ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top