18 Wheels of Steel Extreme Trucker (2009)

18 Wheels of Steel Extreme Trucker (2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
ma j*acu ja njemu majku nije mi htio ni one 18 wos pokrenuti kad sam sa onog CD-a instaliro nesto me j*e :icon_evil:




durma

jesil ti moro instalirat il ti je vec instaliralo samo
ja nemoram nit imam instalaciju sve je vec u file prebaceno
 
Član
meni je bilo instalirano sam sam morao raspakovati heheh i radi kod mene:icon_smile: samo me hebe ram 512MB pa mi stopa ali sve extra radi samo malo usporeno:icon_smile::icon_cry::icon_smile::icon_cry::icon_smile:



edit: sa ove stranice sam ja skinuo http://www.yourbittorrent.com/torrent/542091/18.WHEELS.OF.STEEL.EXTREME.TRUCKER.html
 
Super Moderator
kod tebe bar radi pa kako bilo
sad cu ja formatirat komp matere mi samo da mi proradi ovo j*e mi se...
 
Član
pa da..ne traba inst.. samo prebacis u program files ..i pucas...kod mene je 1gb..i super frcera....igra je predobra
 
Početnik
evo torrent ide FULL BRZINOM .. i 100 % ispravan ..provjereno ..(ja provjerio .. vec igram ) .. meni je brzina 786 i skinilo mi je za 2 sata .. evo link ..

SANDI MAJSTOR
 
Super Moderator
ma do kompa je brale
konfiguracija moze podnijet dvije te igre nije do konfiguracije nesto me drugo *ebe
nedavno sam donio 18 wos CD sa 4-5 igara njihovih i euro truck simulator i instaliro, javljalo mi isti problem kao i sad na ovoj
j*aji ga
 
Član
haha...neka caka ima..koja nece da pokrene igre...mens to nikad nije desavalo..ni na na na prvom kompu kad je tek izasao 18 wheels
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top