16V pitanja

16V pitanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pitanje postavljam ljudima koji su ugrađivali ovu vrstu motora... Ja sam teški tukac šta se tiče motora osim čupanja motora iz auta nisam nikada jednoga ugradio..

1 pitanje. Cijena KR motora kompletnih znači da je spreman za ugradnju znači da mu nefali dijelova...

2. Jeli pametnije uzeti kompletno auto sa KR motorom ili samo motor.

3. Koja je komplikacija oko ugradnje znači nosači, elektronika, getriba...

4. Meni je motor uzdužno postavljen ne kao u ostalih VW modela pa dali se more neka getriba ugraditi koja je uzdužno postavljena da paše na KR motor i da more izdržati pod time sam mislio pod audi getribe jer znam da nijedan vw osim moga modela nema ovako postavljen motor...
2312061624cr4.jpg
 
Član
Nisam expert za vw, ali sto se drugog pitanja tice, ako si u mogucnosti, nije prevelika razlika ti u lovi recimo, ja bi uzeo citavo auto, ili citav prednji kraj barem. Vazda nesto zafali.....
 
Član
Koji je kod tebe vw,
ako ces ostaviti taj mjenjac kao sto je na slici onda je bolje da trazis neki audijev 1.8 ili 2.0 motor
i bolje je kupiti citavo auto ako vec mozes...
 
Član
Lako je napraviti nove nosače na 1.8 motoru nego ga ići ugrađivati poprečno... Mislim bar po nekoj logici sa 2.0 audijevoga motora bi trebalo pasasti...

I ja velim da je bolje da se kupi cilo auto jer kao šta kolega kaže nikad neznaš šta ti more zafaliti...

Radi se o passatu iz 79...
 
Član
Ti V5 motori nevaljaju nista, to je osakaceni VR6, oduzeli mu jedan cilindar, poremetili statiku skroz, vribracija na sve strane.
 
Član
syncro je napisao(la):
Ti V5 motori nevaljaju nista, to je osakaceni VR6, oduzeli mu jedan cilindar, poremetili statiku skroz, vribracija na sve strane.

petak je još uvijek jedan više od četvrataka :)
 
Član
Radije onda staviti rednog 5 iz audija nego to sranje a i mogućnosti za nabrijavanje su veće.... neznam ti v5 motori se nisu pokazali nešto...
 

Lav

Član
Tako brate reci im da je neparni broj cilindara najbolji.
Nego vidi jednu stvar: u audija su isli motori 1.8 i 2.0 - 8V i 18V.
motor je postavljen identicno i bas sad gledam ovu sliku, na audiju je isto rijesenje, kraj mjenjaca lezi na mostu. mislim da ti moze bilo koji od ovih motora. al prvo ti probaj pa onda kupi.
@dZaba- jel tvoj pasat 10V
 
Član
Lav je napisao(la):
Tako brate reci im da je neparni broj cilindara najbolji.
Nego vidi jednu stvar: u audija su isli motori 1.8 i 2.0 - 8V i 18V.
motor je postavljen identicno i bas sad gledam ovu sliku, na audiju je isto rijesenje, kraj mjenjaca lezi na mostu. mislim da ti moze bilo koji od ovih motora. al prvo ti probaj pa onda kupi.
@dZaba- jel tvoj pasat 10V

8v ali zato PD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top