16-o godišnjak pregazio jednu i povrijedio tri osobe

16-o godišnjak pregazio jednu i povrijedio tri osobe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zwbvog.jpg


Banjalučka policija uhapsila je šesnaestogodišnjeg T. M. iz mjesta Petoševci kod Banjaluke zbog sumnje da je automobilom usmrtio jednog, a povrijedio tri pješaka, te pobjegao sa lica mjesta, rečeno je u Centru javne bezbjednosti /CJB/ Banjaluka.

T. M. je bez položenog vozačkog ispita, upravljajući automobilom "golf tri", sinoć oko 23.15 na putu Laktaši - Srbac u mjestu Petoševci udario četiri pješaka, od kojih je dvadesetogodišnji Slobodan Tadić poginuo na licu mjesta, dok su M.B /19/, M.Z. /17/ i M.N. /14/ prevezeni u Klinički centar Banjauka i van životne opasnosti.

Policija je maloljetnika uhapsila jutros oko 2.00 časa u Petoševcima.

Na lice mjesta izašao je i dežurni tužilac, a nakon uviđaja biće poznat uzrok nesreće.

Zdravstveno stanje 14-godišnja djevojčice čiji su inicijali M.N., koja je povrijeđena u sinoćnjoj saobraćajnoj nesreći u mjestu Petoševci, na putu Laktaši - Srbac, trenutno je stabilno i ona je zadržana na Klinici za dječiju hirurgiju Kliničkog centra Banjaluka.

Iz ove zdravstvene ustanove je potvrđeno da je M.N. primljena u Kliniku za dječiju hirurgiju zbog površinske povrede ruke i noge, gdje je zadržana na posmatranju.

Devetnaestogodišnjem Bobanu Momiću, koji je takođe povrijeđen u ovoj nesreći, nakon pregleda dežurnog ljekara u prijemnoj hirurškoj ambulanti predložena je hospitalizacija u Klinici za neurohirurgiju Kliničkog centra Banjaluka zbog povreda glave, ali je on odbio hospitalizaciju.
 
BHT Ovisnik
R.I.P:icon_sad:

kad vec uzme auto zasto ne vozi s uzivanjem ili goni gdje moze i nema nikoga
 
Član
Šteta mladog života,šta reći više... R.I.P.

A ovom majmunu i onome ko mu je dao auto više nikad ne dopustiti učešće u saobraćaju
 
BHT Ovisnik
ma vozam i ja bez polozenog,meni je po metra falilo da poginem i jos 2 momaka samnom kao suvozaci,al sve je to gdje nema nikoga i od tada kad sam vidio da smo mogli izginut ne smao ja nego i prijatelji nisam digo brzinu kuda netreba,ovome je bilo kasno za kajanje:icon_sad:
 

LSD

Član
ccc...RIP...
steta pravo..mada se svima moze desiti ali nije trebao bjezati s mjesta nesrece..mozda je momak bio ziv i mozda je bilo spasa da je odma prevezen u bolnicu:icon_sad::icon_sad:
 
Auuuu pm,ovo je strasno.

Cole care smanji i ti malo dozivljaj bolan.

Uf ovo je stvarni prestrasno,imao sam slucaj prije par mjeseci neki lik krenu da se trka sa mnom,ne zna cojek ni startat,krenu naglo prvom kroz krivinu se izvrti u po grada,kasnije na semaforu nesto mi objasnjava i bum kroz crveno prodje,kasnije se nasli negdje,izlazi lik iz auto,ode mu auto,ne zna rucne povuc,kad sam to vidio gas,bjezi reko od mutave budale,inace lik je 15-ogodisnjka,a "trka" se po gradu.

Uglavnom ne znam samo dje su roditelji kod takih budala :icon_evil:
 
Član
R.I.P ..stvarno ovo stanje na nasim cestama nije normalno...ovo treba iza resetaka dozivotno....

evo odnedavno samo polozio vozam se gradom.. ma ima pojedinaca nisu normalni sta rade... dijele ih sekunde do smrti...boze sacuvaj... jos jednom R.I.P;)
 
Član
R.I:p za jos jedan ugaseni mladi zivot ...:icon_evil:


A ovakvim i roditelji previse pustaju,gledaju da djeci omoguce sve i onda ih piuste i da voze bez vozacke,opijaju se ... i ako se vozi bez vozacke gledas da je mjesto manje naseljeno i da nema prometa da ne ugrozavas druge ne divljat tek tolko koji km preci radi cejfa ...:icon_rolleyes:

Bit ce vjerovatno uskoro detaljni izvjestaj o nesreci kad ce se znat konkretno sta se desilo,al nema sta drugo biti osim prebrze voznje i ne iskustvo,mozda jos i alkohol i eto belaja :icon_confused:
 
Član
R.I.P.

samo ne znam kako roditelji sve to dozvole, ako znaju da imaju divlju djecu...cast izuzecima..
meni roditelji nisu dali auto dok ne dobijem vozacku..

ali stvarno 16 god i ti se naso nesto kurcit, ti neki frajer.. ma daj..

ja kad sjedam u auto zamislim samo kako bi se osjeco kad bih nekog udario ili nedaj Boze ubio..
nekazem da ne volim malo "potjerat" ali treba imat granicu..

stvarno mi je zao tih sto su nastradali, jer sutra mogu biti i ja ili bilo ko na njihovom mjestu..
 
Član
kako poneki ljudaci voze....dobro je pa nema i vise udesa

evo upravo sad ispred moje kuce sleti neko za golfom s puta
mrsko mi sad slikavati...prosao je 150 kmph u skroz uskoj ulici :icon_mad:

_______________________________________________

ispravka..nije golf..onaj noviji punto...zavrsio je na krovu
ne da mi policija da slikam...valjda nece odvuci do jutra auto da slikam
 
Član
jbt ja kad sam tek polagao i stari mi nije bio tu pa sam mogao vozati i ja u grad da naspem goriva auto ostavim u parku uzmem kanister i idem nasuti gorivo a ovi sto smo isli u razred zajedno po skoli pricaju meni se svi smiju ali bolje i to nego da se dese ovakve stvari
 
Član
R.I.P :icon_cry: Šteta mladih života.Nadam se da je ovo pročitao momak što je planirao kopirati ključ od maminog auta da može uzimati sam iako nema položeno i da je nešto naučio iz ovoga...iako se ovo može desiti svakom pa i iskusnim vozačima ako ne paze!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top