12.12.2008. // novi datum 13.12.2008

12.12.2008. // novi datum 13.12.2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sto se tice pozivnica, ja cu svakog pojedinacno kontaktirati putem emaila ili telefona, da se dogovorimo oko preuzimanja pozivnica. Takodjer, predstavnike klubova cu obavjestiit o preuzimanju pozivnica za clanove koji nisu u plasmanu ali su ipak u spisku zvanica.
Uglavnom, bit cete na vrijeme obavjesteni.

Ovi sto su van Sarajeva, dobit ce pozinivce na ulazu, do tad ce biti kod mene, da ne komplikujemo.
 
Član
Napominjemo Vas da će svečana ceremonija „Izbor vozača godine“ u Bosni i Hercegovini biti održana u subotu, 13.12.2008. godine u Termalnoj rivijeri Ilidža u Sarajevu sa početkom u 18:00 sati.

Program manifestacije:

17:30 - Dolazak zvanica i laureata

18:00 - Izbor vozača godine

19:30 - Zabavni program i druženje

22:30 - Završetak manifestacije

Prisustvo ovoj manifestaciji bit će moguće samo uz pozivnice.

Obavezan Dress Code Coctail.

Više informacija na www.auto.ba
 
Član
Dina sreco imal tu gdje mjesta za mene i djevojku (mozda cak i roditelje)?

ajde budi srce pa mi javni kako mozes ako ti je lakse i na telefon 061-940-050

pozzzzzzzzz
 
Član
eddo je napisao(la):
Dina sreco imal tu gdje mjesta za mene i djevojku (mozda cak i roditelje)?

ajde budi srce pa mi javni kako mozes ako ti je lakse i na telefon 061-940-050

pozzzzzzzzz

pa edo dragi ti si medju pobjednicima naravno da te ima, pod obavezno, djevojka svakako uz tebe a i za roditelje ti nije problem.

Vidimo se

Pozivnice pocinju se dijeliti iza bajrama, zvat cu svakog pojednicano to sam vec naglasila
 
Član
dina je napisao(la):
eddo je napisao(la):
Dina sreco imal tu gdje mjesta za mene i djevojku (mozda cak i roditelje)?

ajde budi srce pa mi javni kako mozes ako ti je lakse i na telefon 061-940-050

pozzzzzzzzz

pa edo dragi ti si medju pobjednicima naravno da te ima, pod obavezno, djevojka svakako uz tebe a i za roditelje ti nije problem.

Vidimo se

Pozivnice pocinju se dijeliti iza bajrama, zvat cu svakog pojednicano to sam vec naglasila

HVALAAAAAA :icon_smile:
 
Član
Obavjestavamo sve takmicare koji nisu preuzeli svoje pozivnice jer su van Sarajeva, da ce na ulazu biti spisak zvanica preko kojeg ce se moci uci. Svi ostali obavezno ponijeti ulaznice, da ne bi bilo problema.


vidimo se!!!!

Obavještavamo Vas da će na svečanoj manifestacji Izbor vozača godine biti proglašen i dB Team of The Season kao i Street Style Team of the Season. Ovu laska titulu ponijet će AMK Carbon (db Team) i SR Team xXx (Street Style).

Molimo ove teamove, da izaberu predstanika koji će preuzeti prizanje tim povodom.

Pozdrav
 
Član
dina je napisao(la):
Obavjestavamo sve takmicare koji nisu preuzeli svoje pozivnice jer su van Sarajeva, da ce na ulazu biti spisak zvanica preko kojeg ce se moci uci. Svi ostali obavezno ponijeti ulaznice, da ne bi bilo problema.


vidimo se!!!!

Obavještavamo Vas da će na svečanoj manifestacji Izbor vozača godine biti proglašen i dB Team of The Season kao i Street Style Team of the Season. Ovu laska titulu ponijet će AMK Carbon (db Team) i SR Team xXx (Street Style).

Molimo ove teamove, da izaberu predstanika koji će preuzeti prizanje tim povodom.

Pozdrav



A sto ne mozemo djuture na binu:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top