11.11.2008 @ interex garaza

11.11.2008 @ interex garaza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Madjide hvala na pozivu brate,bilo je extra i krug kroz grad dobar,morao sam otici kuci,nisam vise imao goriva,hehhe,nego glavna mi je izjava kada je pitao za vozacki ispit ''iz prvog puta naravno sa stelom'' hihiihih!!! Hvala na pozivu i vidimo se ;)
 
Član
RedLine je napisao(la):
Madjide hvala na pozivu brate,bilo je extra i krug kroz grad dobar,morao sam otici kuci,nisam vise imao goriva,hehhe,nego glavna mi je izjava kada je pitao za vozacki ispit ''iz prvog puta naravno sa stelom'' hihiihih!!! Hvala na pozivu i vidimo se ;)


Nema na cemu zasluzio si;)
 
Legend
organizovat cemo opet nesto slicno ;)
kad bude dodjela ovih nagrada, manifestacija najbolji ove godine bla bla. pa cemo nesto slicno skontati :)
 
Legend
joj da je nama ovakvih okupljana u Tz,Igy dobre slike ko i uvijek,sta to veko kod tebe prednji desni pogon haha,salim se,dobri su snimci
 
Početnik
Nexus je napisao(la):
joj da je nama ovakvih okupljana u Tz,Igy dobre slike ko i uvijek,sta to veko kod tebe prednji desni pogon haha,salim se,dobri su snimci

pa, samo se treba organizirati, lako je stupiti u kontakt sa lokalnim televizijama, a vala i sa ovakvim emisijama, koje su stalno gladne vijesti... organizirajte mjesto i vrijeme, dajte 15 dana za kontakte s medijima i eto...
 
Koliko vidim po slikama bilo je extra,steta sto nisma bio,rado bi dosao ali nisam znao za ovo,niko me nije zvao.
 
Član
Adnan_1.8T je napisao(la):
Koliko vidim po slikama bilo je extra,steta sto nisma bio,rado bi dosao ali nisam znao za ovo,niko me nije zvao.

Glavnog igraca ste zaboravili,sram vas bilo...:icon_smile:
pozz
 
Legend
Adnan_1.8T je napisao(la):
Koliko vidim po slikama bilo je extra,steta sto nisma bio,rado bi dosao ali nisam znao za ovo,niko me nije zvao.

zvao sam te ja prosli put pa si izradio (nisi dosao)
:icon_mad::icon_mad:
 
Član
nemojte se sljutiti i onako je sve ispalo na vrat na nos, a mozemo jednom(ili vise puta:icon_biggrin:) dogovorit se postavit obavjest ovde(na forumu) i naci se u Interex-u i "lagano" kasnije kroz grad :D

p.s. joj najjace su mi bile face i pogledi ljudi na stanici kod katedrale 15tak auta i svi u ISTO VRIJEME po gasu :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top