100% sigurno auto

100% sigurno auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
NOVO u ponudi,zaštita kakvu ste željeli,jednostavna za održavanje, veoma korisna osim što dobro dođe za vašeg limenog ljubimca može poslužiti djeci za igru ili za uništavanje glodara ;)
nabavite sebi svoju zaštitu na vrijeme,i budite sigurni :cool:

:lol:



















 
Član
teretanas je napisao(la):
Kralju:lol::lol::lol: samo znaju ove kandze napraviti zlo po haubi kad se zaigraju!

taj mačak ne grebe auto,samo se redovno popiša na njega :lol:
jesam ga jednom šutno,on se taman pošo približiti autu,i samo bum :lol:
 
Član
imam i ja jednog crnog. doduse nije kucni, isto vako avlijaner heheh. al pravo pametan. stalno je ovdje oko moje kuce, sad kad je ovo hladno, pustim ga preko noci u podrumu gdje je grijanje...
uvijek ispred vrata lezi, al zna da ne smije u kucu. fine su to zivotinje :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
imam i ja jednog crnog. doduse nije kucni, isto vako avlijaner heheh. al pravo pametan. stalno je ovdje oko moje kuce, sad kad je ovo hladno, pustim ga preko noci u podrumu gdje je grijanje...
uvijek ispred vrata lezi, al zna da ne smije u kucu. fine su to zivotinje :icon_biggrin:

nije ni umene kućni,đećeš životinju u kuću :lol:
široko mu polje :cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
imam i ja jednog crnog. doduse nije kucni, isto vako avlijaner heheh. al pravo pametan. stalno je ovdje oko moje kuce, sad kad je ovo hladno, pustim ga preko noci u podrumu gdje je grijanje...
uvijek ispred vrata lezi, al zna da ne smije u kucu. fine su to zivotinje :icon_biggrin:

ja ipak mislim da je ova kantoprevrtaner :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top