100 minuta besplatnog razgovora

100 minuta besplatnog razgovora

Član
Bilo je u MTelu taj fazon ali ne ograniceno vrijeme za koje mozes potrositi, ponuda je trajala jedno mjesec - 2
Cudi me sto nije tako i u bht
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Bilo je u MTelu taj fazon ali ne ograniceno vrijeme za koje mozes potrositi, ponuda je trajala jedno mjesec - 2
Cudi me sto nije tako i u bht

Zato sto ovi u bht-u samo varaju raju....
 
Eronet zakon . ja ev imam broj neka 3 mjeseca i sa djevojkom djaba pricam neograniceno , samo povuce 7 feninga kad se javi i to je to ostalo je djaba mozes spavati pored upaljenog moba :D a Mtel imam sa 1000 besplatnih poruka , svaki mjesec mi daju po 250 :D , tako da sam zaboravio sta bhtelecom znaci :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Eronet zakon . ja ev imam broj neka 3 mjeseca i sa djevojkom djaba pricam neograniceno , samo povuce 7 feninga kad se javi i to je to ostalo je djaba mozes spavati pored upaljenog moba :D a Mtel imam sa 1000 besplatnih poruka , svaki mjesec mi daju po 250 :D , tako da sam zaboravio sta bhtelecom znaci :lol:

mislis po 6 feninga ;)
 
Član
Sad sam aktivirao ovo 100+100, nije losa zajebancija. Eo ostalo mi jos 70minuta ne znam kako da potrosim vise hahahahaha
 
Administrator
zato je eronet zakon... koristio do prije nove godine jedan eronetov broj, i placao 6KM 1000 minuta, i ko je aktivirao do nove godine, pa su poslije produzili do prvog februara, novi start paket dobija 1000 minuta svaki mjesec DZABA... tako da samo uspostava kosta 0,06 PF... a to sve traje 30 dana, sto je nekih 16-17 sati mjesecno...
 
Član
***** ja ova bh telekom,najveca mafija na balkanu....placamo najskuplji impuls na kugli zemaljskoj popisam ja se na njihovih 100+100,nek se malo okrenu eronetu ili mtel-u pa nek vide od kad oni i sta nude....***** ih opet mraka ziva....
 
Top