10 zanimljivih stvari o VW-u

10 zanimljivih stvari o VW-u

http://www.squidoo.com/10-fun-facts-volkswagen

Da ne kopiram i ne prevodim, mrsko mi. Uglavnom interesantno, prisjeti me kako sam prizeljkivao da provozam nekog VW-a, i to bi Golf dvica, mrtvi dizel. Dade mi covjek, ja u sebi molim da trese tabla kao kod taksiste, upalim, kad ono trese kad se krece s mjesta. Srce mi bilo kao crkva, sinagoga i dzamija ocam' :D, mislim da sam ga saltao na -1,200 obrtaja, taksiste su male mace bile... Sve u svemu (nije u Rasemu :icon_rolleyes:), bilo fino iskustvo, iznervirao se, ismijao se, i vratio covjeku auto :D
 
Član
a sta je fazon sa ovim Harlequin golfom, sto je ovako sav u razlicitim bojama. trazio sam malo nesto na google ali samo pise da je to golf koji je sastavljan u sustini od razlicitih dijelova namjenjenih za druge golfove, znaci onako ofrlje su stavljali vrata, blatobrane itd, tako da u stvari nemaju svi ni istu kombinaciju boja. pa eto ako nekome nije mrsko da napise sto su tako pravili te golfove, ja bi volio znat. hvala :icon_biggrin:
 
Početnik
xxfmanxx je napisao(la):
a sta je fazon sa ovim Harlequin golfom, sto je ovako sav u razlicitim bojama. trazio sam malo nesto na google ali samo pise da je to golf koji je sastavljan u sustini od razlicitih dijelova namjenjenih za druge golfove, znaci onako ofrlje su stavljali vrata, blatobrane itd, tako da u stvari nemaju svi ni istu kombinaciju boja. pa eto ako nekome nije mrsko da napise sto su tako pravili te golfove, ja bi volio znat. hvala :icon_biggrin:

Bilo im furka ocm' :lol:

Eeh , sto se nacitah svasta u ove sitne sate ...zanimljivo bgm :cool:
 
Top