10 novih vozila SAAB 9-5 predsedništvu EU u Budimpešti

10 novih vozila SAAB 9-5 predsedništvu EU u Budimpešti

Član
20110128102829_photo_0.jpg


POLAR MOBIL Generalni Zastupnik Saab-a za Centralnu i Istočnu Evropu predao je 10 vozila SAAB 9-5 predstavnicima EU u Budimpešti, za protokolne svrhe...


Kako Mađarska predsedava EU u periodu od 6 meseci, ista vozila koristiće se na aerodromu za prevoz svih premijera i ministara tokom redovnih sastanaka od aerodroma do sigurnosnog terminala gde će dalju proceduru preuzimati sigurnosna služba Mađarske.

20110128102829_photo_2.jpg
 
Član
sub3r je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
:icon_cry: Jaoj, kako hih ja slatko jednog SAAB-a.:icon_sad:

slazem se... da mogu birati, ovaj saab bi bio negdje na vrhu liste :icon_sad:

Slažem se.:cool:
Jedna od mnogih želja, a definitivno bih ga uzeo prije Merca, BMW-a, Audija, samo bi možda Volvo mogao da me pokoleba, ali SAAB definitivno No.1!;)
 
Član
da mogu uzeti, svabu ne bi ni pogledao pored ova gore dva, kao sto olensoner rece... s80 i 9-5 majka :cool:
 
Član
sub3r je napisao(la):
da mogu uzeti, svabu ne bi ni pogledao pored ova gore dva, kao sto olensoner rece... s80 i 9-5 majka :cool:

Slažem se.;)

Naravno, slažem se i sa olesonerom.;)

Šveđani zakon, mnogo su mi moćni. Sad sam kuma nagovarao da uzme S40, nije ni skup, a i bolje to nego 307, Golfa ili Astru, a i da se kum udobnije voza ponekad.:D
 
Ja vozim S80, vozao sam i S40, S40 je dosa dobar ko nece neke hiljade kilometara prelaziti kao sto ja nekad predjem. Za grad i ovako na do 400-500 kilometara je odlican, dok sa S80 bez problema 1200km sa dvije-tri pauze od 15 minuta se moze preci. Bio sam se nameracio na 9-5 da mijenjam sa jednim covjekom, ali taj ima Opel/Renault 3.0 V6 dizel motor i rekli su mi da ne uzimam ni za zivu glavu, ali ako izleti kakva zamjena za turbo-benzinca Saab-a ili neki XC70, jer jos nemam love za novi S80 vrlo rado cu mijenjati. Cisto promjene radi, jer S80 slusa samo tako...
 
Top