10 najgorih automobila svih vremena

10 najgorih automobila svih vremena

Član
10. Chevrolet Chevette
Kada se ovaj auto susretne sa bilo kojom vrstom vode, voda biva jednostavno usisana u motor. Raspadaju se nakon otprilike 65.000 km. To je jednostavno krš. Ovakav krš otvara vrata Toyoti i Hondi. Tužno, ali istinito.
Chevrolet-Chevette.jpg

9. Ford Edsel
Ovo je možda najružniji auto koji je ikada ispuzao iz Detroita. Jedan od najjadnije dizajniranih i najjadnije napravljenih automobila ikad. Ako imate ovaj auto, možda bi jednostavno trebalo da ga se rešite.
Ford-Edsel.jpg


8. AMC Matador
Ne izgleda kao auto, već kao svemirski brod, verovatno ćete se složiti. Ružan svemirski brod.
AMC-Matador.jpg


7. Chevrolet Corvair
Ovaj auto ne samo da nije snažan, nego nije ni bezbedan. Ako imate priliku da vozite jedan od ovih, to je verovatno strašnije nego sve vožnje u Disneyland-u. Ako se krećete unazad, zadnji deo je maltene u plamenu. Ako idete u stranu, gume se izvlače iz felni i kotrljaju. Veoma nebezbedan auto.
Chevrolet-Corvair.jpg


6. AMC Gremlin
Auto najužasnijih proporcija ikad. Šokira svojom pojavom. Prvi model se pojavio 1. aprila 1970. Aprililili. Šta još reći?
AMC-Gremlin.jpg


5. Chevrolet Vega
Napravljen jeftino, kreće se vrlo grubo, neudoban je za vožnju i sklon rđanju. To je bez sumnje jedno od najgorih vozila ikada napravljenih. Ovo je naredna generacija loših automobila iz General Motors-a i sam početak kolapsa jednog od najvećih svetskih proizvođača automobila.
Chevrolet-Vega.jpg


4. Pontiac Aztek
Izgleda kao da mu je jedan dizajnerski tim osmišljavao prednji, a drugi tim zadnji deo. Ali tako da se dva dizajnerska tima nikada nisu srela. Liči na mini-smećarski kamion.
Pontiac-Aztek.jpg


3. Ford Pinto
Ako se ovaj auto u sudaru nalazi iza, to će nesreću učiniti gorom jer mu rezervoar veoma lako eksplodira.
Ford-Pinto.jpg


2. Yugo:lol:
Yugo ima odleđivač na zadnjem staklu – navodno da bi vam održavao ruke toplim dok ga gurate. Motor se ponaša kao da je lud, (takozvana) elektronika zuji i stvari prosto otpadaju. Verovatno ste imali posla sa Yugićem i možda biste ga iz sentimentalnih razloga izbacili sa ove liste, zar ne? Ipak, suočimo se sa istinom: Yugo je očajan auto.
Yugo.jpg


1. AMC Pacer
Ovaj auto je neobično okrugao, sa velikom staklenom površinom koja je veliki kontrast u odnosu na ”građu tri kutije” sa ”čoškastim, kockastim dizajnom”, uvodeći uspravne rešetke i ploče sa strane u opticaj. A ima i napisanu reč ”Pacer” u nazivu.
AMC-Pacer.jpg
 
Član
sve osim Azteka moze proci...njega gledam svaki dan i vala smucio mi se vise od Multiple...
 
Član
Aaaaa bio je kod nas u Travniku Aztek nekih 10ak dana...Bogu hvala,prodan je negdje daleko!!!Koja rugoba od vozila :lol:
 
Član
Ja se ipak ne slazem da je yugo "ocajan auto", ima primeraka skoro po 30 god, pa sljakaju fino...
 
Član
Neznam koga je izdo jugicev motor, sljaka fino, naravno ako ga koristis normalno u normalne svrhe, a sto ljudi oce od juga da naprave sportski auto to je vec druga stvar :)
Kolko para toliko muzike.....
 
Član
Komentari su jadni kao i izbor auta :icon_rolleyes: vec sam cuo pojedine komentare i u nekim vicevima pa samo preformuliso h neko :p

Ovo na 1. mjestu sto je i yugo na drugom pa ima po meni losih od njih kolko hoces ...

Al et i onak nis osim yuge mi nije tolko poznato :D
 
Član
ma ovo ze neko zaebavo nie ovo prava lista

davno sam ja cito listu rpavih top 10 i bas su prava objasnjenja eee stim da je yugic treci po redu.....
 
Član
sto kaze smajke ne znam koga je jugicev motor ostavio, jeste da duva cim izadje iz fabrike ali samo gazi, treba samo paziti da ne prokuva i da ima dovoljno ulja i vozi misko;)
 
Top