1. NS Auto show

1. NS Auto show

srdjo je napisao(la):
Duleee, jel prolazi tamo neki gradski bus?...sad sam tek skontao gdje je, daleko mi sa Limana da setam...xD

Ja cu najvjerovatnije sa autom, pa eto, ako budes za mozemo se cuti, pa cu skoknut do limana nije nikakav problem, to mi je 5 minuta kejom, ja sam na Podbari! A koliko sam gledao na karti meni je to iza ledja, mogao bi i pjehe:)
 
Član
bilo je izgleda fino, nekoliko auta mi je privuklo posebnu paznju, vecinom golf MK1:cool::cool:
dvica clana Fujilo takodje, i jos nekoliko, da ne bi nekog zaboravio:cool::cool:
ivica stigao- nije povaljao felge:p
 
Član
super bilo,dule svaka cast
a putevi tipicni balkanski...
uzeli su danak,jedna guma je popustila,mislim da cu je vratiti medju zive... :icon_smile:
 
Član
video showa sa skuterom, moram ovako, nece drugacije...:p

http://www.youtube.com/watch?v=ukHe2-fIFVU
 
Član
ArminM je napisao(la):
bilo je izgleda fino, nekoliko auta mi je privuklo posebnu paznju, vecinom golf MK1:cool::cool:
dvica clana Fujilo takodje, i jos nekoliko, da ne bi nekog zaboravio:cool::cool:
ivica stigao- nije povaljao felge:p

aaaa tek cu danas pogledati auto detaljno da vidim jel citav osto :D
 
Član
Zeleo bi prvo da se zahvalim svima koji su bili i uvelicali ovu manifestaciju...Nadam se da vam je bilo lepo i da ste se dobro zabavili i druzili...Trudicemo se da sve popravimo i da bude sto bolje...Jako mi je drago da je bilo toliko ljudi,pogotovo sto je ovo prvi put napravljeno i sto je meni to bilo prvi put da tako nesto organizujem....Sad sam puno pametniji :icon_smile: pa cu sledeci put moci neke stvari popraviti....
 
Član
Dule hvala tebi i tvom timu na gostoprimstvu i izuzetno dobrom eventu. Stimung je bio odlican, ekipe raspolozene, puno takmicara, posluzilo i vrijeme bez kise , i ja sam se bas zabavio, upoznao nove ljude, vidio se sa starim poznanicima ...
Povratak je bio takodje za dozivljaj. Pozdrav za ekipu iz kolone Ervixa, Zoku, Ivicu, Billya, Radmilu, decka sa crvenim mk5 (nezz ime) i Mahira koji je vjerovao svojoj navigaciji a nije nama pa zalutao malo hahaha
Evo i nekoliko slika od mene :



























































 
Top