1.maj?

1.maj?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ocel biti kakvo okupljanje forumasa?cevapi,piva i ostalo? ja bi rado prisustvovao pa ako bi sta bilo da se dogovaramo i da nadjemo kakvu lokaciju u nekom gradu i tako... ajmo ljubitelji auta,zena,cevapa i alkohola;)
 
Član
ja cu s rajom na vlasic aBd:icon_smile:
ako ne budemo imali vikendicu onda ujutro uranit,do navecer i opet kuci:D
tesko da ce bit igdje,jedino ako sarajlije nesto organizuju,njih ima dosta,i druze se,pa zato:D
 
Član
Deyo je napisao(la):
Nije tema ko će, gdje i sa kime :icon_exclaim:

:lol::lol: ajd bar si ti skontao sta pitam

volio bi da bude kakvo okupljanje ali da nas se okupi sto vise forumasa...malo rostilja malo price malo mjuze malo zena i tako svega..pozelio sam se toga..
 
Član
edoze je napisao(la):
ja cu s rajom na vlasic aBd:icon_smile:
ako ne budemo imali vikendicu onda ujutro uranit,do navecer i opet kuci:D
tesko da ce bit igdje,jedino ako sarajlije nesto organizuju,njih ima dosta,i druze se,pa zato:D

kao sto rekoh
:D
 

IGY

Član
ne bi to lose bilo
ali vecinom ce svako biti sa svojim nekim drustvom, po vikendicama raznoraznim i u punom alkoholiziranom stanju:lol:
 
Član
Ne vjerujem da će biti okupljanje baš forumsko,jedino ko je raja i u životu a i na forumu su pa tako,vjerovatno će carbonci skupa biti..
 
Član
necu moci ove godine nikako,,,
ali ima mjesto ovdje kod mene,,,
10 kilometara juznije od Mostara je mjesto ili selo BUNA e to ima rekreacioni centar Bunica gdje se ulijeva BUNICA U BUNU i ima parkinga za sva nasa auta i za rostiljanja i za lopte poigrat i prelijepo je mjesto,,
znam da je prekasno za nesto veliko za ovaj prvi maj ali za buducnost imajte u vidu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top