1.8 T 20v - Brujanje

1.8 T 20v - Brujanje

Član
Pozzz, otvaram ovu temu i činim uslugu mom prijatelju..
Zamolio me je da se raspitam preko interneta oko njegovog problema..
On vozi Golf 4 - Golf kog sam mu ja dovezao iz Švicarske pre 3 i po godine i bilo je to auto bez greške.
Motor je 1.8 turbo 132kw

Pre neki dan me je zvao putem skype-a i rekao da kada vozi auto, u bilo kojoj brzini i kad pusti gas čuje nekakvo brujanje - nije siguran odakle dolazi..
Takođe kada ide nizbrdo bez gasa i obrtaji se popnu na 2 - 2.3 - 2.5 i više brujanje počinje..

Bilo kakav savjet bi dobro došao..
Hvala..Zoran !
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Nek ode kod majstora i nek mu pregleda auto, moze biti neki nosac motora ili mjenjaca da je otisao.
 
Član
Dok je u mjestu ništa se ne čuje..
Na leru nizbrdo - po ravnici ne bitno.. ništa sve ok..Ubaciš u 4-5 bez gasa čuje se brrrrrrrrrrr
 
Član
Dok je u mjestu ništa se ne čuje..
Na leru nizbrdo - po ravnici ne bitno.. ništa sve ok..Ubaciš u 4-5 bez gasa čuje se brrrrrrrrrrr..
Stisneš gas auto povuče opet ništa
 
Član
Ovdje se za to moze pricati dogodine... Moze biti to noze biti ovo, znace hedino 100% kad majstoru otjera da pregleda jer je to malo osjetljiv kvar i dok se uzivo ne pogleda ne moze se tacno znati a moze biti bilo sta, od mjenjaca, nosaca, auspuha, itd... Zato auto i pravac svom majstoru nek pregleda auto i ustanovi sta je i bscis covjeku 10-20km za pregled i eto :)
 
Član
Nisam siguran da se čuje i u desnoj i u lijevoj krivini..U jednu se čuje ne znam tačno u kojoj..

Bio je kod mehaničara koji je provozao auto i bez gledanja rekao "neke plastike/limovi"
 
Član
Nedavno rađeni svi servisi..I zamjenjeni nosači motora i mjenjača..
Ne bi trebalo tako brzo da ode..:D

Da li postoji mogućnost da je nešto oko kvačiila?o_O
 
Da se to nije pocelo cuti odmah nakon servisa posto su mijenjani nosaci. Ma vozi to u servis da ne nagadjamo pola godine
 
Top