1.8 gti, sawjet

1.8 gti, sawjet

Član
eh vako0 ljudi,meni dns motor pomijesao vodu i ulje, i kaze majstor da e diftung glave, i to kosta oko 100-150 km, i sad sam u dilemi dali da pravim to,ili da ubacim sebi kakav turbo dizel, jer puno hodam, a trea mi nesto sto malo trosi... pomagajteeee
 
Član
pa vec si sve sam rekao,treba ti nesto sto manje trosi,puno hodas,,,ne trebas vise biti u dilemi,ubacuj dizela;)
 
Član
jbg... k'o sto rekli, ne moze " i pare i jare"
ako ti je potrosnja primarni faktor, onda za tebe benzinac ne postoji ;)
 
Član
Takav ne postoji...ili ide ili ne ide!! :icon_biggrin:
Nista drug,ubaci TD...i ja sam,ali 1,6 D...pokajao se jesam,auto uopste ne ide,ali za iste pare predjem brdo kilometara vise u odnosu na benzinca... :icon_smile:
 
ammar91 je napisao(la):
al sa tim motorom nemres nist da radis na autu, nea tunninga,jbg,a ja bi to
pa fino mse saberi ako hoces da gasas i divljas i da ide to kosta i trosi a ako hoces da ne trosi onda se uhvati dizela i suti :):):)
 
Član
ma vec je letila,ja je wozio 190 km,al nisam smio dalje,hoce da poleti,a zepcak,mozda se mi znamo..:D
 
Član
Ti ni sam ne znas sta hoces :) da ide, a da trosi malo, plin brate :)
Hoces dizlo, hoces benzin :) do tebe je samo ako budes ubacivao dizlo tu je cijena motora, cijena ubacivanja motora, cijena atesta na motor. Pa ti izracunaj koliko ce te to izaci, dok tog da popravis treba ti dihtung glave , mozda ravnanje i ako hoces zupcasti remen i spaner, i jos kad bi sletile pare ubacis plin i onda je 1 km litar plina i ozezi :)
 
Član
pa tebi bi najvise odgovarao plin,,snagu malo izgubis ali dobijes dosta kusura u novcaniku kad se vozas
znaci samo PLIN
 
Top