1.8 8V

1.8 8V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo je karburator ? 90 PS?

e ovako ...
Boja extra, naprijed: stavi GTi spojler, znak ili izbaci ili stavi hrom, zmigavci ok, sa strane stavi bijele zmige, feluge su isfurane(nadji neke druge) mada su jako lijepe, nazad stopke extra, ofarbaj taj crni hepek iznad tablice u boju auta, i ako mozes maaalo uvuci rohre(ne bi trebale da čade po braniku) i naravno skini antenu :)
Jako lijep primjerak VW duje :) extra:)

btw., sta ti je sa krovnim tapacirungom ? nekako mi ne stoji kako treba i jel to bijel ?
 
Član
Pozdrav Dottore;)
Nije karburator:cool:
Šta se tiče krovnog tapacirunga,on je full zategnut i očuvan,i bijele je boje.
Felge će(kako sam već napisao)ići sa auta,a rore,bočni žmigavci,antena i ostale sitnice su također na dnevnom planu.To su sitnice koje se mogu rješiti za par sati;)
 
Legend
Momak u TZ ima na kecu ovakve felge, ali ispolirane, on sam sebi uradio, ako ikako mognem fotkat, postavicu da vidis, mislim da na svjetu bjelom nema ljepsi felgi od tih njegovih, a kec mu tamno zeleni. A znaci iste potpuno felge.
 
Član
sta ti ono mal boja otpada sa znaka naprijed..hihih :)
ne zamjeri... Stvarno ti je dobar golfic..boja je very nice..felge mozda nisi trebo farbat nego ispolirat.al et o ukusima se ne raspravlja. vidim dobro je ocuvan..

puno srece dalje u projektu...
P.S. stavi providne farove naprijed,bolje je dosta

pozdrav
 
Član
drug nek si ti felge farbo (i te nove sto ces staviti ofarbaj) ja mislim da je bolje ovako kad su i felge u boji auta, a moje je misljenje da jos na njega naprijed stavis farove i masku od jette 2, nekako bi mu bolje stajali cetvrtasti farovi, sve u svemu svaka cast
 
Član
Fin autic, fino sredjen.

Felge mi se ne svidjaju kao ni njihova boja. Ovi spojleri mi nekako cudno izgledaju na ovim slikama imam osjecaj kao da nisu fino "uklopljeni" . I da li se meni cini ili ti je zadnji dio malo vishe odignut od prednjeg ? Mislim da bi bolje izgledalo kad bi ga spustio ravnomjerno.

Have fun :D

eh da jos nesto kada bi ga prodavao, za koliko bi ga prodao ? ^^
 
Član
He,he vidim felge su na udaru kritike.
Ja apsolutno ništa nisam radio sa felgama,dakle nasljedio sam ih od prijašnjeg vlasnika.Meni se također ne sviđaju ali trenutno ih ne planiram mijenjati.Neću kupovati polovni fuš,već nove,tako da će ove sadašnje još neko vrijeme biti na autu.Važnije mi je bilo kupiti sve 4 nove gume,što sam i uradio,i to je po meni puno bolja investicija od felga.

Spojleri vise?:icon_rolleyes:pa na autu nema niti jednog spojlera(ako ne računamo obrve i onaj na prednjem braniku)Malo mi visi prednji branik(pukla kopča)ali nekako sam lijen to promijenuti.

I što se tiče odignutosti zadnjeg kraja,viši je za 1 cm od prednjeg dijela.

U vezi prodaje-nije na prodaju tako da nebih govorio ni cijenu.
 
Član
Da ne bi bilo da ništa ne radim…:icon_smile:

Jučer je kompletno promijenjen izduv.
Sada su rore 5 cm uvučenije i ne izgledaju više tako strašno.Stavljena nova flexibilna,novi zadnji lonac,dosta ojačano sa naknadnim kopčama,nove cijevi…





Sada to izgleda mnogo prihvatljivije i nije više previše izbačeno vani



…kad sam već tu,još malo slika poslije pranja…















Sljedeće sedmice je na programu restauracija prednjeg dijela.Postavljaju se crystal farovi(kupljeni),bočni bijeli žmigavci(kupljeni),maska bez znaka(kupljena) i gti ralica ako je konačno uspijem naći.
Što se tiče felga,već tri mjeseca razmišljam o o novim ali nikako se odlučiti:icon_confused:
 
Član
Prelijep auto, samo bi ih i ja ako ništa prefarbao felge... Inače, prelijepo, predobro....
 
Član
Extra golf, boja mi se sviđa...E htio sam te pitait kakva ti je ono grana od auspuha,ako mi se ne ucini 4 izduvne cijevi ti idu do onog pregiba... ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top