1,7 dti

1,7 dti

Član
:D
ev i u mene neki "belaj"
ovako,auto je astra g,sa 55kW i navedenim motorom...uglavnom,lijena je ionako,turbo je nekako "pokrene" na nekih 2100 obrtaja ali NEKAD:icon_question:
pri preticanju nikad ne znam kako ce se ponasat,neki dan nece preko 120:icon_rolleyes:
znaci nije kvar da turbo ne punio nikako,nego NEKAD nece?kao da EGR ventil ne otvori (mislim da se tako zove)
nema dima,ne trosi ulje,nikakvih simptoma koji bi sugrisali neki ozbiljniji kvar:icon_rolleyes:
zna li neko sta bi moglo bit?
 
Član
jaro kod mene stari imao istu, jako tromo auto, tek povuce na vecim obrtajima nesto.. na manjim nece kile.. mozda se tebi cini slabo ali je ona takva :S
 
Član
elmir je napisao(la):
jaro kod mene stari imao istu, jako tromo auto, tek povuce na vecim obrtajima nesto.. na manjim nece kile.. mozda se tebi cini slabo ali je ona takva :S

:D
ma nije,skuzio sam ja da je troma....teska a malo snage i momenta...nego,nekad je jos gora:lol:
 
Član
meni se na vectri to desavalo,vukla se kao prebijena preko 2000rpm i nije htela preko 120,samo sam malo procackao neki kontakt na turbini i sad preskace na putu:)
 
Član
elmir je napisao(la):
jaro kod mene stari imao istu, jako tromo auto, tek povuce na vecim obrtajima nesto.. na manjim nece kile.. mozda se tebi cini slabo ali je ona takva :S

Posle SM-a nije isto auto :D
 
Član
Mislim da se nemože zaobići, polovan je oko 100KM, to ti sve dijagnostika može reći, a katalizator ako je zapušen, cappp...
 
Član
kad je egr pali se lampica ona kao auto i kljuc na njemu ... tako nesto ako se mogu sjetiti ... mislim da oznacava check engine ...

uglavnom ako je egr mora ti prikazati na tabli ... desava se da prijavi to, auto jako tesko ubrzava i nece preko 120, stanes ugasis auto-upalis ... sve normalno radi ... imao sam to iskustvo ... ocistis egr sve i sve OK
 
Član
e drug ne bih da ti baksuziram al sam imao isti problem sa svojim seatom,nekad povuce ko lud a nekad nece kile pa me bilo strah preticati,nije bilo nikakvog dima iz auspuha,sve je bilo ok,odem majstoru i on kaze da je problem u turbini i morao sam reparirati turbinu i sad je auto ok,provjeri prije svega turbinu!
 
Top