1.3 Golf

1.3 Golf

Član
Hahaha ma famozni su ti 1.3 benzinci u golfa skroz..Moj prijatelj ga ima a potrosnja mu veca od moje Honde koja ima duplo vise konja od njega haha
 

Kec

Član
Ma Golf 1,2 su preteški za 1.3 motor.Ja ne znam oni 1.3 motori u Yugu kakvi su,ali brate to ide stvarno dobro.
 
Član
Kod ovoga covjeka sto mi je stelovao karburator,on je pomjero razvodnik i nasao neki polozaj.A

Ne može on pomjerati napamet razvodnik i naći neki položaj....znam ja da tako rade majstori, ali iz nedostatka i alata i znanja, a i mogućnosti da naplate koliko bi trebali.

Ma Golf 1,2 su preteški za 1.3 motor.Ja ne znam oni 1.3 motori u Yugu kakvi su,ali brate to ide stvarno dobro.

Zato što su to, u principu, dobri motori, za razliku od tog njemačkog smeća....
 

Kec

Član
Ne može on pomjerati napamet razvodnik i naći neki položaj....znam ja da tako rade majstori, ali iz nedostatka i alata i znanja, a i mogućnosti da naplate koliko bi trebali.

Jedan je pomjero razvodnik a drugi pritezo u nekom polozaju,znam da ima onaj neki uredjaj (ne znam sad kako se zove) sto se pomocu njega steluje.Ali uglavnom sad mi ide fino auto,pa moze dokle moze:)
 
Moj komsija ima golfa 2 sa 1.3 motorom. Ima ga vec 3 godine i nikad ga nije odvukao majstoru, samo sipaj i vozi. Cudno bas.
 
  • Like
Reactions: Kec
Član
druze ne znam jesi li rijesio problem ali probaj izvadit termostat skroz,,,ne skodi nista i ne kosta te,,dok ne nabavis novi,,s tim neces imati grijanje dobro i nece postizati radnu temperaturu,,ali mozes tako probati da li ce ga gusit opet ili ne,,aa inace ne znam da li termostat moze gusit ali et probaj izvadi skroz..
 

Kec

Član
druze ne znam jesi li rijesio problem ali probaj izvadit termostat skroz,,,ne skodi nista i ne kosta te,,dok ne nabavis novi,,s tim neces imati grijanje dobro i nece postizati radnu temperaturu,,ali mozes tako probati da li ce ga gusit opet ili ne,,aa inace ne znam da li termostat moze gusit ali et probaj izvadi skroz..
Rijesio sam problem,evo vec 4 mjeseca bez ikakvih problema,vuce fino.Skoro svaki dan prelazim 100km.Ali planiram uskoro nesto novije kupovati a Golf ide u mirovinu.:)
 
Poslednja izmena:
Top