0-100 ubrzanja seriska auta od 8 sekundi

0-100 ubrzanja seriska auta od 8 sekundi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma moze al nemam auto to je problem ajde navedi podatke svoje mazde koji je motor tacno u kubik snaga sa chipom i svim sto imas i ubrzanje do 100 pa da znam mozes li hondu odrati
 

Eko

Član
Mazda3 MPS
2.3 i Turbo
191KW/260KS ; 380 Nm
+ SM Chip Tuning
214KW/291KS ; 475 Nm
 
Član
ne nabrijanu hondu može jednom rukom, sad misliš na običnu ili neki tuning? što se toga tiče mislim da je honda bolja podloga, al mps vs. type r iz tvornice...
 
Član
fabricki od 0-100 ide 6,1 sec, i znam da na nepuni 2 km idem 0-250 km/h. Sasvim dobro za auto koje je presko zek 1100 km....i jos nije u punoj snazi....
 
Član
Naravno mog Lancera GTI nema ni na jednom popisu. Ovo mu je slično. Skoro ista mašina.
Proton Satria GTI (140 PS/164 Nm)
8,8 sekundi
Moj je još lakši malo. Inaće kolega ima jedini takav na Balkanu. Divlje vozilo.
 
Član
al to su suplja nagadjanja....auto pored auta....i sve se lijepo vidi....ovo odokativno....sranje u bojama
 
ma ne svadjamo se vec samo razmena iskustava al ovo je 2.3 i jos turbo a sta mislis jednu turbinu na type r sa pritiskom od 0.9 bar sta mislite sta bi bilo sa mazdom jel posteno mazda ima 300 cubika vise i jos turbo + chip ex sad a type r chip daje od 25 do 35 ks imam snimke hondi sa turbom. Znate li st rade ma 1750 cubika ide 265 za nekih17 sekundi a da ima sestu da ne pricam nacu adresu pa pogledajte na netu o turbo hondama
 
Član
joj joj, idemo turbo ugrađivat, i to od 0.9 bara :) + chip tuning na 2.9 VR6 = 350ks hehe, to je podatak za 0.75 turbo, ni u 2.9 6cilindara ne preporuča se više od toga, a ti bi u hondu 0.9 bar-a, pa brijem da bi se sve sjebalo dok odeš do dućana i nazad, al nisam baš upoznat s tuningom novijih hondi, više me zanimaju starije stvari+novi vw
 
Član
ja sam jednu bitnu stvar naucio....nista bez turbo motora....svaka cast svakom ali turbo je turbo.... Sad kad bi opet pravio kako auto, uzeo bi keca i ubacio mu 1.8 Turbo i nadrko ga da iskace iz sasije....:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top