Znate li cije je ovo auto

Znate li cije je ovo auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Zna li neko ciji je ovo BMW danas sam mu pauka htjeo zvati, vidi gdje on parkira :D

Izvinite na kvaliteti mobitelom sam slikao.

 
a zasto pauka?Jel zivis tu pa ti smeta,ako jeste imam ja takvih na kamaru kada bih za svakog 10-tog zvao pauk...ne bi bilo dosta...a ja ostavim auto sa sva cetiri upaljena da udjem u prodavnicu i izadjem,nigdje auta...hebem ti policiju...al neka moze se ovom,ima on BMW-a...ebga
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma ne zivim tu nego pitam zna li neko cije je ovo auto slucajno?
Ja znam cije je pa njega malo zezam :D
 
hihihi,ma znam i ja sam skontao,zato se malo zezam,hahahaha,Al_Galone je u pitanju,jel tako?lol:)Mislio sam jos nesto da pisem,al nisam bio 100% siguran da je njegov...
 
e HEBGIA trebao sam jos nes da napisem,al kao sto sam rekao nisam bio siguran da je to nas drug Al_Galone...trebao si malo blize prici da bolje ispadne slika...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma ovo sam danas nabrzaka uslikao dok sam prelazio ulicu. Ma bit ce u ponedjeljak slika, kad postavim sa okupljanja. Ovo malo sale radi samo.
 
Član
Hehehe,ma ja lako je njemu s BMW-om parkirati hehe :)
Necete mi vjerovati,ali i ja sam se iznenadio:
Jucer ja u firmi,a auto parkirano na istom mjestu ko na slici,i obicno ostavim na sajbi br telefona,ako kome smeta ili ako nekog zagradim,jbg radim na nezgodnom mjestu pa se snalazim kako mogu :) kad zvoni mi telefon,ja gledam kad ono "private number" javim se,muski glas govori,sad ce pauk doci maknite auto. Brzo izletim kad drot stoji kraj auta(moja zbunjena faca) pridjem pitam ga jeste reko mozda vi zvali kaze jesam,e reko svaka cast i puno vam hvala. Odem preparkiram auto i vracam se nakon 10ak minuta kad pauk dize auta. Eto ko kaze da nema finih policajaca :) Sto sam negdje zaradio sadake :)
 
ma pusti njega,nego i ja sam danas zamalo zvao pauka...isto neki BMW,parkirao mi ispred garaze,nisam je mogao otvoriti,kad ja se malo zagledam vidim pravo dobar,reko ovaj cu mu put oprostiti...znas li mozda ciji je ovo bibi...ovi BMW vozaci vala bash:)

 
Član
Ah ah vidim ja meni se nesto stuca(sreca pa auto ne stuca jer se on spominje najvise :) )
Dusa moja bas voli da pozira hehehehe
 
Član
Fele je napisao(la):
Ma ne zivim tu nego pitam zna li neko cije je ovo auto slucajno?
Ja znam cije je pa njega malo zezam :D

Fele,Fele :)
Nas foto spijun za nepropisna parkiranja hehe.
A gledam naslov teme i kontam reko sta bi moglo biti kad ono ..... paf ...
iznenadjenje (reko isti moj) hehehehehe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top