Zna li neko nesto o ovom autu ...

Zna li neko nesto o ovom autu ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav raja.
Interesuje me, zna li neko nesto o ovom Mercedesu...

http://www.pik.ba/artikal/893012/cl-55-amg-/

Znam da nije pravi AMG, ali interesuje me da li neko zna nesto vise o njemu, da li je uredan, da nije lupan i sl, mozda pozna vlasnika?

Imam neku semu da ga mozda kupim, pa cisto da znam...
Unapred hvala.
 
Član
hehehe ma znam i ja to ... samo me zanima da nije neka harabatija, ili da mozda nije sta smuvano sa papirima, pa da mi ga nedo bog oduzmu hehehe, a nije mi Sarajevo bas pod nosom, da ne dolzaim dzaba ako neko mozda jnesto vec zna.
 
mtopic je napisao(la):
hehehe ma znam i ja to ... samo me zanima da nije neka harabatija, ili da mozda nije sta smuvano sa papirima, pa da mi ga nedo bog oduzmu hehehe, a nije mi Sarajevo bas pod nosom, da ne dolzaim dzaba ako neko mozda jnesto vec zna.

E pitaj vlasnika je li slucajno iz Buca Potoka , ako jeste onda je bio lupan , a ako nije , uzimaj , ima ih 2-3 po Sarajevu i samo znam za tog da je bio udaren i to prednja karambolka sa desne strane i dobar dio iznad tocka ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
hehehe ma znam i ja to ... samo me zanima da nije neka harabatija, ili da mozda nije sta smuvano sa papirima, pa da mi ga nedo bog oduzmu hehehe, a nije mi Sarajevo bas pod nosom, da ne dolzaim dzaba ako neko mozda jnesto vec zna.

E pitaj vlasnika je li slucajno iz Buca Potoka , ako jeste onda je bio lupan , a ako nije , uzimaj , ima ih 2-3 po Sarajevu i samo znam za tog da je bio udaren i to prednja karambolka sa desne strane i dobar dio iznad tocka ;)

Hvala drug ... pitacu ga kad definitivno odlucim.
 
Član
Ovaj auto nije "domacica" iz Sarajeva, ili je tek stigao il se cuva u garazi pa je nedostupan svakodnevnim pogledima...
jako lep primerak, i cena mu je pristupacna uzevsi u obzir stanje i verziju, i naravno nivelaciju za kes. Ovo nije onaj samozvani AMG, u pitanju je pravi auto...

zao mi je, ne znam ga...
ukoliko te bude interesovao CL500 isto godiste za nizu sumu novca javi se na pp.
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
E pitaj vlasnika je li slucajno iz Buca Potoka , ako jeste onda je bio lupan , a ako nije , uzimaj , ima ih 2-3 po Sarajevu i samo znam za tog da je bio udaren i to prednja karambolka sa desne strane i dobar dio iznad tocka ;)
Taj nije uopste iste boje.. i jest udaran al nista strasno, bar dok je kod njega (3god)

Sto kaze deez ovaj ja neznam da je iz Sarajeva uopste ;)

Ako ti bude frka nemoj dolaziti iz Gradiske ovamo samo radi provjere, otice enko od nas i provjerit table il sta vec treba ;)
 
Član
Hvala svima na savjetima ... koliko ja vidim u Sarajevu je negdje od decembra, jer tog lika znam sa pik-a, zvao me je za felge sa asteroida i tad je imao na prodaju bmw z4, a sad odjednom nema bmw-a a ima ovog, pa kontam da ga je dobio u trampi ili nesto slicno.

@Garga ... znam da je ziza za odrzavanje, ali jbg, moc je kad ga vidis da se rola po cesti, jos kakve bi ja planove za njega imao ... heheh

@Mrva ... hvala ti na ponudi, pamtim to.
 
Član
ja mislim da je ovaj mercedes bio na piku prije jedno 5-6 mjeseci al se prodavao u hercegovini. jer smo ja i kolega zvali pa znam. pitaj vlasnika koliko je kod njega auto dugo mozda i grijesim. ovaj http://www.pik.ba/artikal/624155/mercedes-cl-500/ nevalja ni ku..u isli smo ga gledati uvezen iz amerike lupan naprijed dobro bio udaren. a vlasnik nekulturan do zla boga.
 
Član
scorpio je napisao(la):
ja mislim da je ovaj mercedes bio na piku prije jedno 5-6 mjeseci al se prodavao u hercegovini. jer smo ja i kolega zvali pa znam. pitaj vlasnika koliko je kod njega auto dugo mozda i grijesim. ovaj http://www.pik.ba/artikal/624155/mercedes-cl-500/ nevalja ni ku..u isli smo ga gledati uvezen iz amerike lupan naprijed dobro bio udaren. a vlasnik nekulturan do zla boga.

Ma ovaj ga ima odskora, od decembra nekad. Imao je BMW z4, pa sad njega, vjerovatno je i tu bila neka trampa.
Ali nista od kupovine. Poceo mi se nesto izmotavati, kao nismo se dobro razumjeli, pa sad trazi vise para nego je bio dogovor, a ja to ne volim, tako da od kupovine nista.
Jbg, cekacu neku drugu priliku.

Hvala svima na pomoci i savjetima...

Moze LOCK teme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top