Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Hehehe nafi je legle su mu felge bolesno vidio sam je na pumpi ac-oil finoi mu leze samo ako se možeš kretati ;) pozzz
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Hehehe nafi je legle su mu felge bolesno vidio sam je na pumpi ac-oil finoi mu leze samo ako se možeš kretati ;) pozzz

Vidio sam i ja tebe, sve gledam ocu uspijet proc da ne zakacim zadnji branik kad prodje...a za blatobran ces mi oprostit valjda :lol::lol::lol:
 
Član
Opet ja, a je sam dosadan majko mila hehe...evo nesto se sprema u vjestcevoj kuhinji, nadam se da ce dobro ispasti...kao sto vidite, otisli tapacirunzi otisli se raditi, ono sto mi je prije bilo sivo sa onim blesavim covjeculjcima, sad ide komplet u sivo ( htio sam crno sivo, ali firma koja je pravila onu aero tkaninu crnu ko na sicevima, propala je )...

Samo ima mali problem(cic) posto su mi stakla na struju, sad je u autu ko u paklu, bude pod 35+ stupnjeva, prozore ne mogu otvoriti, a moram dopuniti klimu freonom...pa je vruceeeeeeee....

"Eto sto sam vruc, eto sto sam vruc..."...ko zna tu pjesmu, skontat ce heheh :D







...i na kraju, zamolis starog da ti parkira auto da ti ne moras uznojiti guzicu po suncu, i onda ga "usica" u centimetar da ti oci ispadnu...hmmmm



Uglavnom, i nazad ostalo 15-ak cm, ne znam kako ga je uspio ugurat, niti zelim znat, samo nazalost tu sliku sam izgleda pobrisao...nemoj da vas buni datum, nije tacan...
 
Član
Ma gori sve! Nebi se ja pjeske uspio uparkirat a kamoli s autom :lol::lol::lol::lol: Ajde bas me zanima kako ce ispasti tapacirunzi hell xD
 
Član
shuti, vjerovo ili ne tapacirunzi svi sa materijalom i radom oko 100 marki :icon_eek: nisam mogao propustiti tu sansu nikako...;)
 
Član
[size=large]Pa macak ,ja mislila skoda se sjaji i spremna,za trke.

Jos trazis sponsora ,sta bi sa M i T......... hihihihihhihihhihihi !!
 
Član
Evo dvije slikice prednjih tapacirunga...sranje...

Pogodjena je nijansa sive, ali onog materijala sa onom texturom nema vise nigdje nabaviti, tako da je sad iste nijanse siva, ali drugcije texture, nema druge...

Moja krivica je sto nisam odmah sve skupa radio, glup i neiskusan, nisam unaprijed mislio i sad imam polovicno uradjeno u autu i nisam nimalo zadovoljan...

Izvedba je super odradjena, nigdje nema nabora, kvaliteta rada je na nivou...trebalo bi sutra da budu zadnji gotovi...



 
Top