Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Administrator
poštovani kolega molimo Vas da postavite slike na kojima su vidljive felge inače ćete biti odstranjeni sa foruma:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Evo decki, posto se 25.7-og blizi 7-a godisnjica od pocetka ovog projekta, samo da starim prijateljima javim da "ljubav" nasa jos traje :D













Do iduceg puta pozdrav od moje i sluzbene Fabijane :)



Inace tko je zainteresiran vise update-a moze pratiti na www.facebook.com/vrs.garaza
 
Član
Svaka cast, odlicna skoda,viđam je skoro svaki dan :D felge pun pogodak,oce li ovo bit na zrak :D I jednom sam je zagledo na energy-u i samo mala zamjerka na lose farbanje, ja mislim da je to trebalo biti puno bolje, al sve u svemu auto extra!
 
Član
Bravoooo, kakva transformacija,svaka cast, boja je pun pogodak ( moram priznati da me je ona tamno zlatna poprilicno iritirala :D ) i drago mi je da si skino one gadne tjuning stopove i farove, ovo je sad skoro pa perfekcija :) Zasto volan od golfa ? :)
 
Član
Da nema onog page-a na fb mnogi bi zaboravili na ovaj jako dobar projekat. S ovim novim stvarima ce bit top, samo naprijed tibore
 
Član
Hvala deckovi :)

@ vladica: Zato sto volan i jeste iz Golfa GTI-a, samo je presvucen u novu kozu i dodana su zadebljanja na obrucu po uzoru na R32 volan, ali sa otiskom mog dlana da nasjedne u ruku kako treba hehe :D
 
Član
Dakle, jucer bio test fit :)

Naprijed felga sjedi bas kako treba







I ima prilicno fin nagib tocka



Nazad je prica prihvatljiva, ne sjedi lose ali bi trebalo deblje adaptere napraviti, barem 35mm od sadasnjih 25, bas mu treba malo manje od cenat da viri rub felge ali ne i guma, ali to cu moci odmjeriti tek kad navucem gume na felge i spustim auto.







Da bude izvucenija barem za nijansu nego sto je naprijed, gdje je prilicno usko usla pored gewinde.

 
Top