Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Pa to mi je u cilju, samo mi ostalo je od full fulliranih fullova siber koji necu imati, ali eto...nek te nesto *ebe XD
 
Član
E sad kako da ti objasnim. Ista su sjedista Recaro kao u vRS-a, samo je platno kao od Elegance-a. Valjda je ovo bio kao neki Sport paket ( ovi sicevi, mali kozni paket sa trokrakim volanom i alu-papucicama u obicnoj Fabiji )
 
Član
Boze sacuvaj pa da bude nekad bez problema. Nisam jos ni izgustao tempomat i navigaciju, kad nenadano evo i nove sajbe *KRC* *PRC*. Srecom osigurao sam stakla tako da ni u dzep niti iz dzepa :/

 
Član
Kamencic krvcnuo... Sad se bavim mislju, u mene je retrovizor na sajbi, sajba ide dole, hmmm, a sta da pokusam nabudziti od Sharanna samozatamnjivajuci retrovizor o_O
 
Okreni nosač retrovizora u desnu stranu mislim kao da hoćeš zavrnuti ali je skroz jako stoji i kad skineš ostane mali nosač pa vidi da li na taj nosač može taj retrovizor.retrovizor sam skidao na fabijii nisam mogao rukom nego sam stavio debelo platno i kliještima okrenuo u desno
 
Član
Hvala :) Nista od Sharranovog retrovizora. Sajba iz tvornice dolazi sa vec zaljepljenim nosacem na sajbu, en moze se poruciti cista glat sajba. A sad ovaj odlijepljivati pa keljiti drugi sa Boga pitaj kakvim lijepkom ne dolazi u obzir. Dakle, iduce na popisu, ambilight Passat W8 i Audi A6 footwell light :D
 
Član
Oke, najlaksi dio obavljen.

Svijetla iscupana iz Audia, kako sad to povezati na Passatovo svijetljenje ? :/



Znaci, za razliku od serijskog osvijetljenja jedino im je oblik isti. Veci broj zica, posebna zica za ambilight diode, umjesto metalnih kanalica je stampana ploca, umjesto 3 svijetla sad je 4 i dzek je veci dosta od tvornickog.

 
Top