Zimske gume 16ke do 600 KM

Zimske gume 16ke do 600 KM

Član
Planiram da uzmem 4 komada zimskih guma do 600 KM i to 225-55/R16.
Koje gume predlazete i gdje da kupim?
 
Član
debica hp, za 125-130KM odlična guma, i na većim brzinama i po mokrom dobro drži. Ne snosi se brzo, 60 000km možeš sigurno preći. Opet zavisi od stila vožnje, nekome ni najbolja nije dobra, ali za nešto bržu vožnju je i ova jako dobra... Mada ako već imaš 600 kermi možeš i bolje uzeti :) Bio je hankook na akciji 140KM kom :)
 
Član
debica hp, za 125-130KM odlična guma, i na većim brzinama i po mokrom dobro drži. Ne snosi se brzo, 60 000km možeš sigurno preći. Opet zavisi od stila vožnje, nekome ni najbolja nije dobra, ali za nešto bržu vožnju je i ova jako dobra... Mada ako već imaš 600 kermi možeš i bolje uzeti :) Bio je hankook na akciji 140KM kom :)

Hvala na predlogu uzecu u razmatranje :)


Hvala na ponudi druze, ali planiram uzeti nove gume ove tvoje su iz 2012 godine :)
 
Član
Meni bas trebaju te dimenzije konkretno tako da cu uzeti najbolje u cijenovnoj ponudi tih dimenzija :)
 
Član
Starmax imas na piku dva-tri lika sto rade sa tom markom, turska je firma, ja sam prosle zime uzimao tu dimenziju za 140 po komadu, dobra je guma za te pare ;)
 
+ za starmax,dobre gume za zime,imam ih,takodje i PETLAS,ja sam se zacudio kako dobro guma drzi po snijegu i kisi...
 
Top