Zatamljivanje auto stakala

Zatamljivanje auto stakala

Član
Pozz zanima me dal' postoji ogranicen broj procenata folija za bocna stakla tj dal' postoji zakon za to.. Koliko najvise smije biti procenata folija sa za bocna stakla.. LP i hvala unaprijed na odgovorima..
 
Član
Ne smijes tamniti stakla. Nikakve folije po zakonu nisu odobrene i kad te uhvate natjeraju da deres pred njima. Smirom budi i uzivaj
 
Član
nije definisano zakonom koliki je postotak zatamnjenja boćnih stakala, bitno je da obje šajbe i prednji prozori nisu zatamnjeni nikako
 
Član
kakvo druze skidalje i guljenje pred njima,moze te poslat na vanredni tehnicki i napisat kaznu. Pa 4 godine sam vozio bez problema zatamnjeno sve. Ako hoce da pise napisace,da se smije ne smije,sve po tvojoj volji.
 
Član
Jednom samo dobio kaznu za stakla ali svaki put kada me zaustave pitaju sta je ovo zatamnjeno. I onda prica kako to ne smije bla bla, ja kazem da imam osjetljivu kozu pa zbog sunca :D :D
 
Član
Kao sto su ti rekli bocna iza vozaca i suvozava smijes ostalo ne,Sarajevo je evo 10 dana i vise postalo katastrofa sto se tice folija zaustavljaju navece sve zivo i pisu momentalno preksinoc sam imao situaciju gdje sam trebao na vanredni tehnicki pa sam se jedva izvukao a to na licu mjesta guliti mah mozes ti ogulit al on pise tefter i salje na vanredni ;)
 
Član
Ej, samo i ja da kazem kao i milion drugih da si samo pokusao naci temu, smijes samo bocna iza vozaca zatamniti. Jbt, svaki put ista prica.
 
Član
Vi skidajte, ima ko lijepit. Evo dva od danas
 

Prilozi

  • IMAG1811.jpg
    IMAG1811.jpg
    774,3 KB · Pregleda: 75
  • IMAG1813.jpg
    IMAG1813.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 74
Top