Zasto bas taj nick??

Zasto bas taj nick??

Član
sema od semir a 911 hmmm naravno od porsche
gdje taj nick to i ja mada i na cadji pise 911 al naopako umjesto golf
 

MTR

Član
M - motori
T - tehnika
R - pocetno od prezimena

vazda oko motora , tehnike , porodicno svezani oko mehanike i automobila ( nekad se i firma tako zvala ) , prvog cega se sjecam iz djetinjstva je pad vrata od Austina 1300 na nogu :lol::lol::lol::lol:
 
Zanimljiva tema ;) i nacitao sam se dosta dobrih objasnjena i razloga

Moj nick pocinje od auta koje sam imao, imam tri golfa za redom, mislio sam da stavim golf_GTI_fan, ali nije to prava stvar bila, jer mislio bi neko da zapravo imam nekog gti-ja, clan sam dugo i mozda bi se i ranije registrovao jer me nick kocio pa sam forum posjecivao kao gost, jednom prilikom vidio sam natpis na sajbi od dadao style gfc.ba i to je bio motiv da mi to budu velika slova u nick- a umjesto club bude cars, jer sam veliki ljubitelj tih auta nazalost nemam prilu da vozam kakvog GTI-ja a eto imam ipak golfa :D
 
Od malena ludjak za muzikom i glasnocom i kad sam se regao davno prije jedno 6 godina na par caraudio foruma stavio taj i ostalo tako.. :D
 
da me ubijes, ne znam otkud mi ovaj nick..a i ne svidja mi se nimalo.
potice iz ludog vremena kad se scooter slusao, i tad po mirc-u :D ovaj nick koristio, i tako se navikao.
 
Član
BaX----- kažu da sam rođeni baksuz, no nisam ja kriv;)
RS4, prva i zadnja limena ljubav :123:
 
Nema neko specijalno znacenje...samo su mi se uvijek svidjali dvosmisleni nickovi :icon_smile: dijelom je uvijek suprotno od onog sto jesam a dijelom pravo znacenje toga...a ovaj izabran iz razloga sto su ljudi previse pogresno tumacili stari nick koji je jedino porijeklo imao iz pjesme Zabranjenog :D
 
Top