Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

A to ti je isto kao i Buba negdje na selu, čovjek u njoj složio drva da se ne smoče na kiši, ili 2-3 kokoši, ali ako dođeš pitat bi li prodao, e onda to košta 2000KM :), bez drva :D
 
Kod mene ima cvaja presla 130 000, garazirana vec skoro 15g, ali svaki mjesec se upali i provoza metar i vrati. Nudili mu grdne pare, al nece lik.
 
Član
a2a0323e6a7f17559061b317aaf3132c.jpg

0a817358d14db0c4d842ded2b89bebe2.jpg

Lijepa folija...
 
Šteta je da ovakvo auto propadne i završi u starom željezu. Mada, vjerovatno je paprena cijena ako je na prodaju, inače ne bi tu stajao i propadao.
 
Problem je kod ovih Jaguara iz 80ih i 90ih da nisu baš najkvalitetnija roba, zapravo izrazito kvarljiva roba. Meni osobno jako zanimljivi i atraktivni ali realno treba ih stvarno obožavat pa da se netko upusti u investiciju. Ista stvar kao i Maserati iz tog razdoblja.
 
Problem je kod ovih Jaguara iz 80ih i 90ih da nisu baš najkvalitetnija roba, zapravo izrazito kvarljiva roba. Meni osobno jako zanimljivi i atraktivni ali realno treba ih stvarno obožavat pa da se netko upusti u investiciju. Ista stvar kao i Maserati iz tog razdoblja.

Ovi stari Jaguari su i po mom mišljenju i dan danas atraktivni, ali kao što ti reče i nisu neka sreća. Engleska autoindustrija tog vremena se i nije nešto proslavila.
 
Imao sam priliku malo detaljnije pogledati model XJ-R iz cca 2000. godine, mislim da ne postoji atraktivnija limuzina, osim možda Maseratija Quattroporte, isto tako XJ-S coupe, zadnju seriju (1994.-95.) fascinantno je koliko je nisko, dugo i široko auto, ali ekstra skladnih proporcija, što se na slikama ne može vidjeti.
Definitivno nisu auti za "obične" ljude, ali da imam para kao neki, definitvno bih umjesto BMW X6 uzeo Jaguar XJ-R :D
 
Top