Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: BIH Supercars

Frenkie-3B je napisao(la):
evo jedna slika od rodjakove m5ice,prosli mjesec uslikano u TZ! ;)



Uploaded with ImageShack.us

ovdee i ja zivim, preko puta. a i iz celica sam inace, ko i ti. mozda se i znamo. svjet je mali. da ne bude off, dobar bmw. al slika je top, vidi pored ove konzerve, oslikava ratni period. bitku na brcanskoj. a M bembara pored.umjetnicki pravo.
 
RE: BIH Supercars

Cini mi se da sam se ganjao sa ovom X6-icom pred utakmicu jednu u Zenici, donekle sam se nosio sa njim a onda me otresao ko' od sale:D. Po zvuku je izgleda V8, 4,4 vjerovatno:icon_question:
 
Član
RE: BIH Supercars

octavian je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
evo jedna slika od rodjakove m5ice,prosli mjesec uslikano u TZ! ;)



Uploaded with ImageShack.us

ovdee i ja zivim, preko puta. a i iz celica sam inace, ko i ti. mozda se i znamo. svjet je mali. da ne bude off, dobar bmw. al slika je top, vidi pored ove konzerve, oslikava ratni period. bitku na brcanskoj. a M bembara pored.umjetnicki pravo.


kako se zovete i prezivate vas dvojca iz Celica ? imam dosat familije tamo Piric, Zutic i jos neka prezimena ne sjecam se vise odavno nisam bio :)
 
RE: BIH Supercars

GaRGa je napisao(la):
octavian je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
evo jedna slika od rodjakove m5ice,prosli mjesec uslikano u TZ! ;)



Uploaded with ImageShack.us

ovdee i ja zivim, preko puta. a i iz celica sam inace, ko i ti. mozda se i znamo. svjet je mali. da ne bude off, dobar bmw. al slika je top, vidi pored ove konzerve, oslikava ratni period. bitku na brcanskoj. a M bembara pored.umjetnicki pravo.


kako se zovete i prezivate vas dvojca iz Celica ? imam dosat familije tamo Piric, Zutic i jos neka prezimena ne sjecam se vise odavno nisam bio :)

Jukic
 
Član
RE: BIH Supercars

vidio Porsche Panamera..usliko al slika nije nesto..:icon_smile:
27082010524.jpg

By jubixx at 2010-08-27

BiH su table ;)
 
Član
RE: BIH Supercars

vidio Mercedes E klasu Coupe..extra auto..slika nema!!bice drugi put!!:icon_smile:;)
 
RE: BIH Supercars

I u Mostaru ima X6 Hamann....vidim svaki dan dobrih vozilica, ali najupecatljiviji mi nedavno viđen CL 65 AMG, BH table...
 
Legend
RE: BIH Supercars

ja sam uslikao jednog merca CL63 AMG postavio bi slike ali nije za ove teme posto sam ga slikao u budvi, stvarno silno auto, a inace sam se dole nagledao dobrih auta moze mi biti do iduce godine :lol::lol::lol:
 
Član
RE: BIH Supercars

stefan je napisao(la):
ja sam uslikao jednog merca CL63 AMG postavio bi slike ali nije za ove teme posto sam ga slikao u budvi, stvarno silno auto, a inace sam se dole nagledao dobrih auta moze mi biti do iduce godine :lol::lol::lol:

Treba tema za strance :)
 
Top