Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

RE: BIH Supercars

Ovog SLS-a ce uskoro MTR gledati kada ga bude polirao radi ostecenja od ovih praonica gdje operu 1000 auta jednom krpom u jednom danu :lol:
 
Član
RE: BIH Supercars

Porschefan: Daj povuci nam paralelu između astre i tog crvenog čuda:D

Nadam se da ste išli na onaj pravac prema Dubrovniku:icon_biggrin:
 
RE: BIH Supercars

ZELA GTI je napisao(la):
Porschefan: Daj povuci nam paralelu između astre i tog crvenog čuda:D

Nadam se da ste išli na onaj pravac prema Dubrovniku:icon_biggrin:

Ma Astra 100 puta bolja, evo zašto, troši 5-6 litara a Fiorano 35-36, Astra ima 5 vrata i dobar gepek a Fiorano samo 2 i mali gepek, i na kraju u njemu ne možeš preklopiti sjedala a u Astri možeš, ma niđe veze auto :D :lol:

Nismo išli van grada, ali i ovako je dovoljno, par kratkih uličnih dionica....:icon_eek: :icon_eek:
 
Član
RE: BIH Supercars

nije valjda sa ferarijem dosho u neum na ljetovanje?
ja s golfom odem na hvar i bude me stid :D
 
BHT Ovisnik
RE: BIH Supercars

ovaj ferrari dignutiji od zelinog puga:D

viđoh u subotu EVO VIII onaj crni,crvena corvetta BG table u jablanici,350Z,nezz sta jos,nista ne uslikah:D

a da sam slikao kroz SA mogao sam popuniti rubriku anti tuning,briljiraju:D
 
Član
RE: BIH Supercars

Prije 7-8 dana u Blizini Donjeg Vakufa vidjeh ovaj SLS ali je tako izletio iz krivine da nisam stigao ni da pomislim da slikam :icon_sad:
 
RE: BIH Supercars

lov2xlr8 je napisao(la):
nije valjda sa ferarijem dosho u neum na ljetovanje?
ja s golfom odem na hvar i bude me stid :D

Rodbinske veze, to je razlog dolaska, a ovaj tip ide na ljetovanje na Bahame i tako to..... :icon_biggrin:
 
Član
RE: BIH Supercars

Knezho je napisao(la):
Prije 7-8 dana u Blizini Donjeg Vakufa vidjeh ovaj SLS ali je tako izletio iz krivine da nisam stigao ni da pomislim da slikam :icon_sad:

hahaah , meni isto tako blizu Doboja :lol:
 
Član
RE: BIH Supercars

Knezho je napisao(la):
Prije 7-8 dana u Blizini Donjeg Vakufa vidjeh ovaj SLS ali je tako izletio iz krivine da nisam stigao ni da pomislim da slikam :icon_sad:

PS: A necuh tog groma od oluje zvane CRX :lol:
 
RE: BIH Supercars

ovaj plavi bmw pravo usran sa onim felgama.
auto je bilo ok u svoje vrjeme.jako i brzo ali nikad lijepo. cak i sa najboljim tuningom.
ljepsa mi je astra coupe od njega.
 
Član
RE: BIH Supercars

leoncupra je napisao(la):
ovaj plavi bmw pravo usran sa onim felgama.
auto je bilo ok u svoje vrjeme.jako i brzo ali nikad lijepo. cak i sa najboljim tuningom.
ljepsa mi je astra coupe od njega.

kaze covjek koji sa astre planira da predje na, citiram:"pa radi se malo tamo malo vamo....razmisljam izmedju ALPINE B7 2003 il AMG noviji...pa eto....a poslje sam mislio na Bently GT .." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: nemogu da vjerujem :lol:
 
Član
RE: BIH Supercars

dado307 je napisao(la):
leoncupra je napisao(la):
ovaj plavi bmw pravo usran sa onim felgama.
auto je bilo ok u svoje vrjeme.jako i brzo ali nikad lijepo. cak i sa najboljim tuningom.
ljepsa mi je astra coupe od njega.

kaze covjek koji sa astre planira da predje na, citiram:"pa radi se malo tamo malo vamo....razmisljam izmedju ALPINE B7 2003 il AMG noviji...pa eto....a poslje sam mislio na Bently GT .." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: nemogu da vjerujem :lol:

al najjace je ljepsa mu astra coupe od m5 ahahahahha,a astra coupe 25 hiljada maraka,a m5 star 10 godina 15-20 hiljada eura,
ustvari najbolje ti je uzmi bentley-a,mala je razlika u parama astra vs bentley:D
 
Član
RE: BIH Supercars

Izjave su mu smiješne, no ljepota ne mora imati mnogo veze sa cijenom;) Ako ćemo biti iskreni, M5 nije neki ljepotan.

Ljepota je u oku posmatrača:D

Meni je alfa gtv jedan od najljepših auta bez obzira na cijenu:icon_smile: Kada god je vidim, dobijem blagu erekciju :lol::lol:

A nu je;)
 
Top