Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

joj sls je paklen...j*o slr puno je bolji bar meni...
a kad sam vidio ovu corvete-u uzivo vise sam se cudio koliko je nisko auto, komotno ga ispod kreveta parkirati:D
 
Član
RE: BIH Supercars

prije jedno 30 min. stajao kraj metalik crne R32,svicarske table,ne stigoh uslikati jer sam balio za njim :lol:
kakav je ono zvuk,najezio sam se kad sam cuo :lol:
 
Član
RE: BIH Supercars

veceras u konjicu ide standardno porsche carera,tu vec skoro mjesec,vise i ne obracam paznju na nju kad prodje,i prodje,bezze bacim pogled kad ferarri neki crveni iza nje na semaforu,ne stigoh vidjeti koji je,ja braco mila te simfonije kad su krenuli sa semafora..j*i me ako sam ista u zivotu ljepse cuo ;)
 
Član
RE: BIH Supercars

wade je napisao(la):
veceras u konjicu ide standardno porsche carera,tu vec skoro mjesec,vise i ne obracam paznju na nju kad prodje,i prodje,bezze bacim pogled kad ferarri neki crveni iza nje na semaforu,ne stigoh vidjeti koji je,ja braco mila te simfonije kad su krenuli sa semafora..j*i me ako sam ista u zivotu ljepse cuo ;)

Bio sam danas u Konjicu i vidio careru i panameru. A Ferrari je se đira po Mostaru već par dana;)
 
RE: BIH Supercars

Crveni 599 Fiorano u Mostaru, ako je njemačka reg tablica, je vjerojatno od jednog Marića, dolazio je i u Neum, a prije toga je imao F430, moja sestra je rodbinski malo povezana s njima pa smo se imali priliku i upoznati... ima još X6, X5, 645i,... možda još i nešto novije :icon_smile:
 
Član
RE: BIH Supercars

ZELA GTI je napisao(la):
wade je napisao(la):
veceras u konjicu ide standardno porsche carera,tu vec skoro mjesec,vise i ne obracam paznju na nju kad prodje,i prodje,bezze bacim pogled kad ferarri neki crveni iza nje na semaforu,ne stigoh vidjeti koji je,ja braco mila te simfonije kad su krenuli sa semafora..j*i me ako sam ista u zivotu ljepse cuo ;)

Bio sam danas u Konjicu i vidio careru i panameru. A Ferrari je se đira po Mostaru već par dana;)

dolazis u moje krajeve a ne zoves na pivu?ne moze to tako :D
 
Super Moderator
RE: BIH Supercars

mislim da je ovaj SLS od nekog gazde HIFA benzinskih pumpi :D

@srdjo postoji R32 mk4 i na nasim tablama cudi me kako nisi vidio ni jednog do sad :)
 
Član
RE: BIH Supercars

@allroad: gdje ima?...ja jos ni jednog nisam vidio, a mk5 mi je vec i dosadila, u svakom gradu po jedna...:icon_biggrin:
 
Član
RE: BIH Supercars

veceras u jablanici neki j*eni e92...bijeli,nesto pise turbo techonology na njemu...nisam bas svoj bio pa nisam skonto sta je,neki tuner je vjerovatno pise nazad ali j*o pjana cojeka nista ne vidi :D
 

JD.

Član
RE: BIH Supercars

wade je napisao(la):
veceras u jablanici neki j*eni e92...bijeli,nesto pise turbo techonology na njemu...nisam bas svoj bio pa nisam skonto sta je,neki tuner je vjerovatno pise nazad ali j*o pjana cojeka nista ne vidi :D

to je zvijer prava, upoznao sam momka prosle godine jos dok je taj BMW bio fabricki... 335D je, a sad je radjeno dosta toga uglavnom auto je perverzija ziva od izgleda do toga kako ide ...
 
Član
RE: BIH Supercars

Pa bio je i ove godine taj BMW u Sa? Vidjao sam nekog ispred Centrala je znao parkirati, bijeli, sa crnim detaljima i 4 auspuha u M stilu.
 
Top