Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Danas Ferrari na putu Zenica-Sarajevo al i ide :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Da nije onaj na bh tablama?

:icon_eek::icon_eek:
http://www.youtube.com/watch?v=qkM_0rxNmEs
 
Administrator
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ljudi slike nas najvise interesuju :) Bog dao danas skoro svako ima mobitel sa bilo kakvom kamerom, tako da se može nešto i slikati :)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Nije na bh tablama taj je FF koliko znam ja mislim da je ovaj ENZO bio. Coece kad cu slikat kad sam proleti napiso sam da vidim jeli neko drugi ima slike ili vise podataka
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

phantom je napisao(la):
Nije na bh tablama taj je FF koliko znam ja mislim da je ovaj ENZO bio. Coece kad cu slikat kad sam proleti napiso sam da vidim jeli neko drugi ima slike ili vise podataka

Ima F430(bas u Zenici) na bh tablama pa zato pitam.
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

menso206 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Meni je neko sa foruma obecao da ce pricati sa vlasnikom onog plavog da dodjem da me provoza i et ne javlja se momak nikako :(

ne znam ko ti je obecao. plavi GTR sam vidio u vakufu kod nas vozio ga odavde momak al ne vidjam ga vise. ako ga opet vidim pitam cu ga. uzivo je pre pre strasan :lol:

Drustvo ja sam obeco slike i bit ce, znam gazdu dobro, a komsija, GTR se nalazi u garazi veleprodaje Jadro, pa et otidji pitaj da ga vidis, jos mu je u garazi :)))
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

phantom je napisao(la):
Nije na bh tablama taj je FF koliko znam ja mislim da je ovaj ENZO bio. Coece kad cu slikat kad sam proleti napiso sam da vidim jeli neko drugi ima slike ili vise podataka

ako nema tablica to je iz Visokog ovaj jedan...:icon_smile:

ev ga i ova vozilica..ponekad ga vlasnik provoza

 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

duniz je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Meni je neko sa foruma obecao da ce pricati sa vlasnikom onog plavog da dodjem da me provoza i et ne javlja se momak nikako :(

ne znam ko ti je obecao. plavi GTR sam vidio u vakufu kod nas vozio ga odavde momak al ne vidjam ga vise. ako ga opet vidim pitam cu ga. uzivo je pre pre strasan :lol:

Drustvo ja sam obeco slike i bit ce, znam gazdu dobro, a komsija, GTR se nalazi u garazi veleprodaje Jadro, pa et otidji pitaj da ga vidis, jos mu je u garazi :)))

otici cu svakako ja sam ga vidio u gradu i isao za njim nisam mogao doci sebi koliko je auto hehe na videu ne izgleda velik al kad ga pritisnu za 5 sekundi je nestao :lol::lol:
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

2m3sk92.jpg
:123::123::cool::cool::icon_eek::icon_eek::icon_smile:
aut8g9.jpg

Jeli to taj iz Srebrenika?:icon_question:
 
Top