Zakon u vezi tablice?

Zakon u vezi tablice?

Narode zanima me da li neko zna kako ide zakon za ovu tablicu , ne volim da je lijepom na branik , stavim je za sajbu i na vidnom je mjestu . Jel ima neki clan o tome da mi neko kopira
 
Legend
tablica mora biti istaknuta na vidnom mjestu, a u to spada prednji dio auta... pod sajbom se ne vidi radi odsjaja i mozes dobiti opomenu ili cak kaznu... tako da bolje ti je nadju joj mjesto da ne bi bez veze davao razlog za bezpotrebno zaustavljanje... ;)
 
Član
al vidno mjesto za miliciju nije na sajbi tako da ti sve zavisi od kera do kera stavi na nj cenera i zalijepi je i ispod sjedista :lol:
 
Ma to mi je bitno radi kazne , ako pise vidno mjesto sajba je vidna , zanima me bas u pravilniku sta pise jer sam sve kupio od opreme sto mi je falilo , nabacio Schroth i necu vise da pusim kazne pa da vidim jos ovu tablicu
 
Legend
vjeruj mi da oni sajbu ne racunaju kao vidno mjesto... :icon_mad: zato sam i rekao, rijesi to nekako da ti ne vise za vratom stalno... ;)
 
Član
Iskreno meni je i ljepse kad je gdje treba, na sajbi mi je totalno glupo.
Malo manju napravi i stavi je gdje treba, ali nemoj bas onu malu
 
Kod nas ako drot vidi da nisi po pravilu ili zakonu, kaznice te.. jbg i on gleda kako da napuni budzet da bi dobio platu, zato nemoj da mu pruzas to zadovoljstvo ;)
 
Legend
FirellesMonster je napisao(la):
Kod nas ako drot vidi da nisi po pravilu ili zakonu, kaznice te.. jbg i on gleda kako da napuni budzet da bi dobio platu, zato nemoj da mu pruzas to zadovoljstvo ;)

O tome mu prisam cijelo vrijeme... :cool:
 
Član
Tablica mora biti na predvidjenom mjestu na prednjoj karambolci, to sto mi hocemo da glumimo i stavljamo unutar vozila je na nas rizik, a u principu ce te svaki policajac kazniti, osim nekog kojeg znas...
A mogu ti to lokalni policajci i progledati kroz prste, kreni negdje izvan kantona kaznit ce te prvi koji te zaustavi.
 
Top