Yugo 55 AX

Yugo 55 AX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sorry na off-u, Yugec ti je za 10-ke... Jedinu zamjerku imam na karburatore, ljepše bi bilo da je neki 1.6i 16V (moje mišljenje)...
 
Legend
jel ti dane smisljao ovaj natpis, ovo mi lici na njega, on je onak orginalan, celava glava truli mozak truli stojadin i mnogo mastovito razmisljanje i licemjerje :)

btw : nisam znao da si jedan od "Njih" :icon_cry:
 
Početnik
Alen_P je napisao(la):
Sorry na off-u, Yugec ti je za 10-ke... Jedinu zamjerku imam na karburatore, ljepše bi bilo da je neki 1.6i 16V (moje mišljenje)...

To je auto iz 88 godine, karburatori ce uvijek biti na njemu i to najjednostavniji moguci DCNF 40. 16 v je super motor, ali ja ga nikad ne bih ubacio u Yugu.

.nOKe je napisao(la):
jel ti dane smisljao ovaj natpis, ovo mi lici na njega, on je onak orginalan, celava glava truli mozak truli stojadin i mnogo mastovito razmisljanje i licemjerje :)

btw : nisam znao da si jedan od "Njih" :icon_cry:

Hahhahahahahahha, cuj "jedan od njih", kao da smo s druge planete. :lol:

Natpis sam smislio i zalijepio ja, a tu je zbog svih koji dobiju 15 ks s kajen gljivom, da mogu posjetiti
www.stpe-bananko.ba. ;)
 
Legend
pa niste sa druge planete, ali niste ni tako blizu nama obicnim smrtnicima :lol:

pozdrav za kajence naravno :cool:
 
btw : nisam znao da si jedan od "Njih" :icon_cry:
[/quote]

hahahhahahahahahahahahahah vanzemaljci su medju nama
ovo je slucaj za maldera i skali
 
Član
stipe je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Sorry na off-u, Yugec ti je za 10-ke... Jedinu zamjerku imam na karburatore, ljepše bi bilo da je neki 1.6i 16V (moje mišljenje)...

To je auto iz 88 godine, karburatori ce uvijek biti na njemu i to najjednostavniji moguci DCNF 40. 16 v je super motor, ali ja ga nikad ne bih ubacio u Yugu.
Ma ok, ima to svojih prednosti, nego meni nekako ekonomičnije imati ajnšpric 1.6 nego neki recimo manji motor sa 2 karba...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top