Yugo 45 Tasmanian Devil

Yugo 45 Tasmanian Devil

Član
Kompletira se zujalica polako :cool: Fina neka boja,blaga za oko... A mislim da ce zadnji dio mnogo bolje izgledati kad se upotpuni sa nekim boljim stopkama i zadnjim loncem i kad to sve bude malo blize asfaltu ;)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Lijep si auto izabrao da uredis, ali od samog pocetka rekao bih ides pogresnim koracima..Registruj se na ZFC pogledaj koliko lijepih primjeraka Yugo-a ima, i ispravi greske na stratu. Ovo sa zadnjom tablicom je promasaj u stratu..Ako vec radis, radi kako treba, neka to bude lijep primjerak automobila sa dusom. Pozdrav.

Potpis za ovo, ne mogu nikako da predjem preko gepeka, postujem tvoj ukus, al meni ovo nikako ne ide, po meni puno ljepse bi izgledalo da je ostalo kako je bilo. Al opet tvoj auto, tvoje pravo da radis ono sto ti se svidja na njemu. Sretno ;)
 
Član
allex je napisao(la):
Kompletira se zujalica polako :cool: Fina neka boja,blaga za oko... A mislim da ce zadnji dio mnogo bolje izgledati kad se upotpuni sa nekim boljim stopkama i zadnjim loncem i kad to sve bude malo blize asfaltu ;)

Hvala drugar... Naravno kad se sve ukompletira sve ce puno bolje leci heh..
Sto se tice lonca on ceka samo da se stavi i naravno da se zakuje u pod sto se tice stopkica za sada ostaju ove dok me put ne navede u BG pa cu da gledam neke malo ljepse stopkice za njega. :) Pozz

Selmir1 je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Lijep si auto izabrao da uredis, ali od samog pocetka rekao bih ides pogresnim koracima..Registruj se na ZFC pogledaj koliko lijepih primjeraka Yugo-a ima, i ispravi greske na stratu. Ovo sa zadnjom tablicom je promasaj u stratu..Ako vec radis, radi kako treba, neka to bude lijep primjerak automobila sa dusom. Pozdrav.

Potpis za ovo, ne mogu nikako da predjem preko gepeka, postujem tvoj ukus, al meni ovo nikako ne ide, po meni puno ljepse bi izgledalo da je ostalo kako je bilo. Al opet tvoj auto, tvoje pravo da radis ono sto ti se svidja na njemu. Sretno ;)

Jbg drugar meni licno se ovako svidja jer ne zelim da bude samo obicni Yugo s felgama i da je spusten ... Ocu da dodam nesto sto se ne vidja svaki dan :) Hvala tebi na razumijevanju. Pozz.
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Lijep si auto izabrao da uredis, ali od samog pocetka rekao bih ides pogresnim koracima..Registruj se na ZFC pogledaj koliko lijepih primjeraka Yugo-a ima, i ispravi greske na stratu. Ovo sa zadnjom tablicom je promasaj u stratu..Ako vec radis, radi kako treba, neka to bude lijep primjerak automobila sa dusom. Pozdrav.

Potpis za ovo, ne mogu nikako da predjem preko gepeka, postujem tvoj ukus, al meni ovo nikako ne ide, po meni puno ljepse bi izgledalo da je ostalo kako je bilo. Al opet tvoj auto, tvoje pravo da radis ono sto ti se svidja na njemu. Sretno ;)

+1
ubio si ga nazad s ovim al tvoja stvar
nema puno pametovnja oko yuga , zna se kako on moze da izgleda dobro i mislim da pravljenje varijacija na eksterijeru kod njeg bas i nije pametan izbor, ja bi radije ulozio unutra kreativnosti i sredio njegov oskudan i jeftini enterijer;)
a da bi bio drugaciji dovoljno je da imas yuga, jer se to auto kod nas skoro i ne vidja, posebno neki tuning primjerak;)
nista filozofija, primjeri http://www.bud3.net/2013/05/jugoslavlje/
 
Član
evo ljudi mali bamp...

Uvaljen motor u njega prekjucer...
Juce upalio na par sekundi bez auspuha heh grmi ko pravi :lol:
Nije mogao dugo raditi jer jos nije sve spojeno nismo pumpu goriva spojili.
Jos ima da se odradi auspuh da se navari i namjesti...
Spoji pumpa goriva..Stave nazad disk kocnice..
Juce odradjeno spustanje komplet auta naprije i nazad logicno :)
Pa evo i par slicica za sad da se to sve fino vidi...
Sorry na losim slikama lose osvjetljenje u garazi. :)






 
Član
lijepi radovi ali i moj komentar kao i vecine za gepek da je promasaj cisti. opet tvoja volja i zelja i postujem to ali s tim ga salje u skroz drugi pravac tuniranja nesto poput cigan look. nemoj se naci uvredjen ja postujem tvoj izbor ali meni je promasaj teski. srecno u daljim radovima :)
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
lijepi radovi ali i moj komentar kao i vecine za gepek da je promasaj cisti. opet tvoja volja i zelja i postujem to ali s tim ga salje u skroz drugi pravac tuniranja nesto poput cigan look. nemoj se naci uvredjen ja postujem tvoj izbor ali meni je promasaj teski. srecno u daljim radovima :)

Hvala drug. Nemam se sta uvrijediti ali ne znam zasto svi demantujete gepek pa u SRB ima 100tine jugica sa zatvorenim gepekom evo npr jedan od primjera.

http://img443.imageshack.us/img443/2886/20555102663466428930100.jpg

LP
 
Član
b0odala je napisao(la):
Hvala drug. Nemam se sta uvrijediti ali ne znam zasto svi demantujete gepek pa u SRB ima 100tine jugica sa zatvorenim gepekom evo npr jedan od primjera.

http://img443.imageshack.us/img443/2886/20555102663466428930100.jpg

LP

Da ali ne mogu se porediti ta dva, drugacija je izvedba skroz, na prvi pogled reklo bi se isti klinac, ali razlika je ogromna
 
Član
toki je napisao(la):
b0odala je napisao(la):
Hvala drug. Nemam se sta uvrijediti ali ne znam zasto svi demantujete gepek pa u SRB ima 100tine jugica sa zatvorenim gepekom evo npr jedan od primjera.

http://img443.imageshack.us/img443/2886/20555102663466428930100.jpg

LP

Da ali ne mogu se porediti ta dva, drugacija je izvedba skroz, na prvi pogled reklo bi se isti klinac, ali razlika je ogromna

haha nezz meni se ovako svidja :)
 
Član
drug ova dva poredjenja nisu ni slicna. jesu na prvi pogled ali kad pogledas kako treba nemaju nekih slicnosti preteranih. samo u oba slucaja je zatvorena tablica al bolje lezi ova sa slike vec tvoje
 
Član
Bitna razlika što je on vezni lim zatvorio, a ti gepek.. u njega je gepek isti osto, a ti si svoj produžio... U njega je moćno ispalo, u tebe smiješno ;)

Ova "linija" mnogo znači

 
Član
Maa brate samo nacrtaj tu liniju koja ti ide u visini gornjeg dijela stopova preko gepeka,i rijesio si problem... ili nalijepi neku skroz usku traku ili sta vec,ima milion nacina da dodas tu gore liniju sto ti fali,a da izgleda fino ;)
 
Top