xenon nekad blica, nekad uopšte ne radi nekad nikako

xenon nekad blica, nekad uopšte ne radi nekad nikako

Član
pozz
Xenon (H7 6000k) od danas mi jedna sijalica nekad radi, nekad ne a nekad blica...e sad pošto je vani hladno a i lijevi far mi je skroz nepristupačan da ne isprobvam šta je u pitanju zna li neko šta bi moglo biti u pitanju balast ili sijalica???
 
Član
Kod druga mi se desilo isto...mislili smo da je balast kad ono pukla ona keramicka nit na sijalici...
Mada moze biti da je i balast
 
Član
pretrazi forum malo ima dosta tema u vezi ovoga,zamijeni balaste,lijevi na desnu stranu,desni lijevo i skontat ces sam do cega je.
 
Član
koja ti sijalica blica ona blize akumulatoru ili dalje od akumulatora. ako blica ona sto je dalja od akumulatora onda ti je slaba masa 90% a 10% da je do sijalice ili balasta
 
Član
blica mi ona na strani gjde je akumulator...znam da treba probati ali mrsko mi sve to na ovoj zimi a još plastika na ovim AE farovima mi je drugačija i nema prostora da se zamjeni sijalica bez da se akumulator skine...mislio sam da se na osnovu simptoma može zaključiti šta je vjerovatnije pa da mjenjam...ali ovako mi ne preostaje ništa drugo nego da promjenim balaste pa da vidim hoće li se onda dešavati isto ;) Hvala svima na pomoći ;)
 
Top