Xbox 360?! servis

Xbox 360?! servis

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zdravo raja :D...imam pitanje...kolega mi nabavio xbox360 zadnju seriju...ali ima problema snjim...nakon 5 min igranja zakuje mu..zvali smo servis i oni kazu da je problem oko massti na procesoru...ne hladi procesor dobro i pregrije se..ima li ko da zna za servis i kolka bi bila cijena da se to uradi?:)))


falaaaaaaaaaaaaa:cool::cool:
 
Član
isti problem sam imao s laptopom, gasio se... u genelecu samo uzeli kompresor i izduvali prasinu iz ventilatora...od tada se ne gasi vise... pa mozda je i kod tebe isti problem:icon_rolleyes:
 
Član
raptor je napisao(la):
zdravo raja :D...imam pitanje...kolega mi nabavio xbox360 zadnju seriju...ali ima problema snjim...nakon 5 min igranja zakuje mu..zvali smo servis i oni kazu da je problem oko massti na procesoru...ne hladi procesor dobro i pregrije se..ima li ko da zna za servis i kolka bi bila cijena da se to uradi?:)))


falaaaaaaaaaaaaa:cool::cool:

Gdje je kuljen ? Moj drug je nedavno u TNT-u narucio, crko mu za dan, narucio drugi i jos nije dobio. Vidi u Asterixu na slatini, cini mi se da oni imaju dobar servis ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
raptor je napisao(la):
zdravo raja :D...imam pitanje...kolega mi nabavio xbox360 zadnju seriju...ali ima problema snjim...nakon 5 min igranja zakuje mu..zvali smo servis i oni kazu da je problem oko massti na procesoru...ne hladi procesor dobro i pregrije se..ima li ko da zna za servis i kolka bi bila cijena da se to uradi?:)))


falaaaaaaaaaaaaa:cool::cool:

Gdje je kuljen ? Moj drug je nedavno u TNT-u narucio, crko mu za dan, narucio drugi i jos nije dobio. Vidi u Asterixu na slatini, cini mi se da oni imaju dobar servis ;)
moj druze..asterix oce 100KM za taj proces.....veceras cu probat sam...mada ima dosta oko otvoranja....
 
Član
dobro ti je reko deyo vidi to, a ako nista zovi pa cemo zajedno to ''pokvariti'':icon_smile:
 
Član
MOZE LOCK!!


radiiiiiiiiiii napravio:D hihhihihihi odo malo GTA IV raspalit prije nego sto ode.D:
 
Član
da ne bi mene nista ti ne bi uradio :), da te nsiam nagovaro 10 minuta da se prihvatis toga i uradis...;)
moze lock :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top