www.gfc.ba

www.gfc.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dadao_style je napisao(la):
nije bitno kakvo je auto može biti najveći krš na svijetu ali je član bitno je druženje auto je najmanji problem naša ekipa je pokazala da možemo i da znamo i mi smo jedini i pravili meetove roštilje itd u vw klubu a sad kad nas nema sumnjam da će biti meetova kao prije

Dado nemoj puno da blebetas gluposti, cu nema rostiljanja ako vas nema, ma daj, eto vi ste bili jedini koji su dolazili!!!
 
Član
dadao_style je napisao(la):
nije bitno kakvo je auto može biti najveći krš na svijetu ali je član bitno je druženje auto je najmanji problem naša ekipa je pokazala da možemo i da znamo i mi smo jedini i pravili meetove roštilje itd u vw klubu a sad kad nas nema sumnjam da će biti meetova kao prije

Ima i meetova i boljih kao prije, ne glupiraj se!!Opet ti kazem!!
 
Član
dadao_style je napisao(la):
svi tako kažu a kad je meet nikoga nema zato se i raspo vw klub djelom znaju momci iz gfc a gdje je god bio meet ja sam išo iz mostara od sarajeva zenice tuzle mostara itd zato kad bude prvi meet ima da vas bude što više

Nemogu vise da se glupiram ovdje ljudima po forumu, cuj raspo se vw-club, zar nemas nista pametnije reci tako ti Boga???Pa ima nas sada vise nego ranije,a tebi ako je raspad nekog kluba sto je otislo nekoliko momaka koji su raja onda...


PS: Da dalje nebi raspravljali ovdje i ljudima isli u off zbog tvojih izmisljotina prestani, cuj raspao se vw-club, hehehehhehehehehhehee
 
@dadao_style Toooo Kralju, evo odmah se registrujem i zovite na meetove!!!
Ma svaka vam cast, ukoliko bude trebala pomoc,npr. tehnicka podrska sto se weba tice, tu sam.
VW Club je bio jaaaaaako los, ja davno otiso odatle.
Al zato GFC RULEZ!!!
Etoo me momciii, etoooo meee!!!
 
Član
djulba je napisao(la):
Vidjeo sam par krševa u gradu sa tim naljepnicama...u svakom slučaju sretno sa radom,ali imate
vw club,mislim da je nepotreban ovaj club ali eto...sve najbolje i sretno...


ti vozis forda i najaci si... izvini...:icon_smile:
ustvari svi ste vi jaki na netu...

hvala svim momcima koji imaju pozitivne reakcije, a za ove ostale dusmane sto sebe svrstavaju u visu klasu mogu komotno da mi pojedu carape i da umru od radijacije mojih nogu...

nek puknu dusmani, nek puknu dusmani, ja i dalje volim ceo svijet...
 
prvo kao vozac golfa da kazem nek je sa srecom...a sad malo pozitivne kritike regao sam se na forum al ono je meni totalno ne pregledno odnosno nisam navikao da su avatari desno pisanje lijevo,,,dosao sam da vidim kakvi su vam logo i to i nigdje nisam nasao odnosno nisam nasao na pocetku foruma gdje bi trebali biti...trebali bi pravila prevesti na nas...onda mozete nazvati taj forum gfc a ne da mi na tabu pise yourdomain.com ima jos tu toga al to su tehnicke stvari uglavnom nadam se da je u izradi jer ovakav forum moze samo da koristi et toliko za neke info i tako...
 
Član
hvala na kritikama
a sad za tvoju informaciju
forum je nastao prije dva dana
likovi koji se imalo razumiju u te stvari sto si ti naveo nemaju vremena da porade na tome.
sve to sto si ti naveo si upravu i mi smo toga svjesni, ne brini...

bice bolje polako hebemu ma...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top