www.gfc.ba

www.gfc.ba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
poečo je sa radom GOLF FANATIC CLUB dakle svi ljubitelji vw vozila i golfova naravno dobrodošli na naš site.....

www.gfc.ba
 
nema se šta čudit mi smo novi klub i to u velikom razvitku za dva do tri tjedna smo rješili naljepnice logo majice i web bitna je samo volja a najlakše je reć kako neko dosad nije uradio nešto za sve treba vremena i truda....i ovo je predobro.....
 

edo

Član
Vidjeo sam par krševa u gradu sa tim naljepnicama...u svakom slučaju sretno sa radom,ali imate
vw club,mislim da je nepotreban ovaj club ali eto...sve najbolje i sretno...
 
nije bitno kakvo je auto može biti najveći krš na svijetu ali je član bitno je druženje auto je najmanji problem naša ekipa je pokazala da možemo i da znamo i mi smo jedini i pravili meetove roštilje itd u vw klubu a sad kad nas nema sumnjam da će biti meetova kao prije
 
svi tako kažu a kad je meet nikoga nema zato se i raspo vw klub djelom znaju momci iz gfc a gdje je god bio meet ja sam išo iz mostara od sarajeva zenice tuzle mostara itd zato kad bude prvi meet ima da vas bude što više
 
Član
Malo poradite samo na izgledu foruma, ako vam treba pomoć javite se...

bb3 moze izgledati i ovako reprezentacija.net/forum

Sretno u radu i druženjima
 
naravno da treva pomoć sa svih strana ovo je sve iznenada ispalo mi smo se odvojili od vw kluba i u dva tri tjedna smo sve uradili logo znak i ovaj forum koji nebi bio tu da nije bilo par momaka iz opel tema uglavnom svi prijedlozi i sugestije i pomoć nam je dobro došla kako da to bude još bolje forum će napredovat uskoro samo dok malo stanemo na noge za početak je ovo dovoljno bolje išta nego ništa ipak hvala bojane što se nudiš
 
Član
opla..ajde sretno vam u daljnjem radu.. drago mi je da se nesto desava na sceni...

znaci vw club malo cucno :S jebote ko bi reko..s obzirom da imamo golfova vise nek wolfsburg..

u svakom slucaju sretno vam i da pozivite 100 godisnjica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top