World of Tanks online

World of Tanks online

Član
Znaci raja ja igram vec ovu igru jedno dvje sedmice i pravo mi se je svidjela pa reko da podjelim sa vama pa da se malo zezamo. Znaci prvo napraviti acount pa skinit igru ili obratno evo link ispod
http://game.worldoftanks.eu/update
pazite da bude eurpski server pise EU, evo malo mojih shutova
screenshot003c.jpg

By mirzyy at 2011-09-03
screenshot002kx.jpg

By mirzyy at 2011-09-03
screenshot001of.jpg

By mirzyy at 2011-09-03
I odma savjet niposto ne uzimaj te bt-7 tenka bezveze je bolji je bt-2 i duplo jeftiniji i da, ja igram sa ruskim tenkovima
pa eto ako ko hoce da igramo i da napravimo klan ako nas bude dovoljno pozz ;)
p.s moj je nick mirzy_bht

<iframe width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/SFscSNTRtiI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Auuu kasnis druze, ja sam tu od pocetka hehehe
inace igra je super, ako uzmete u obzir da je besplatna to je najbolja igra takvog zanra koju trziste trenutno nudi
princip leveliranja je jednostavan XP i crediti se zaradjuju u bitkama 15vs15 tenkova

U garazi imam
MAUS
King tigar
E75
is-3
panther....

slike uskoro heheh

ako imate pitanja tu sam...

Evo koja slika bitaka i garaze

shot024em.jpg


shot039z.jpg


shot044q.jpg


shot046l.jpg


shot049w.jpg
 
Član
@kocka znam brate da kasnim kad sam je vidio kad je bila u beta fazi i sve danas sutra cu i zaboravim na nju, i tek neki dan poceo i zarazio se :lol: a vidim ti si premium a i imas makina u garazi taj maus razbija svi ga hvale na forumima i tigara, jesili u kakvom klanu ili solo, mogli bi neki klan napravit ovako sa foruma ako nas bude jer igra je bas extra

@sarajlic pa i ja sam tek poceo ma mislim da ce ti kocka bolje objasnit,
ukratko skines igru, napravis acount, uzmes tenka jednog od tri sto dobijes i ozezi po banditenu i onda ga unpredjujes sa reserch koji otkljucavas sa xp koji dobijes u igri a parama kupujes nastavke cijevi kupole i tako to i drugr tenkove eto tako to
evo jos neki slika
screenshot006yt.jpg

By mirzyy at 2011-09-03

screenshot005kg.jpg

By mirzyy at 2011-09-03

screenshot004vk.jpg

By mirzyy at 2011-09-03
 
Početnik
Pa eto ja cu sutra imati acc posto nemam sad vremena.Sto se mene tice mozemo osnovat neki savez ili sta vec samo da mi neko da malo uputa jos :D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Pa eto ja cu sutra imati acc posto nemam sad vremena.Sto se mene tice mozemo osnovat neki savez ili sta vec samo da mi neko da malo uputa jos :D

Pa hajd kad napravis acc javi pa cemo napravit klan samo ako nas bude dovoljno
 
Član
Idemo redom

-Bila je na pocetku neka kao akcija u nekom magazinu pa sam pokupio sebi premium 2-3 mjeseca i dobro ga iskoristio kao sto vidis (premium daje 50% vise kredita i XP-a)
- Sto se klana tice, za osnivanje jednog cini mi se treba oko 2500 zlata u igri, znaci jedina opcija je prikljucenje nekom klanu
- Ja sam clan Rage Balcanians klana, to nisu hardcore igraci vec je bitna zabava i druzenje
-Sto se tice same igre imate 4 klase tenkova
Heavy- teski i jaki tenkovi, nisu brzi ali jak top i oklop
Medium- brzi mali tenkovi, tko zna s njima mogu biti jako opasni
SPG ili artiljerija, ukratko, stojis negdje u pozadini i ''artiljerijski'' gadjas neprijatelja
TD ili tenk destroyer, nemaju kupolu tako da se cijeli okrecu za metom, teze uocljivi i imaju dobre topove

Na vama je da izaberete liniju koja najvise pase vasem stilu igranja
Imate i mogucnost igranja s prijateljima ako odaberete ''platoon'', bez premiuma mogu samo 2 igraca a s premiumom mogu i 3

U klan war-u trenutno vladaju heavy tenkovi dok se princip igre ne promjeni

Problem ce biti krediti i njihova zarada a tu su najbljii TIER V tenkovi
Ruski KV sa 107mm topom
Njemacki Hummel (artiljerija) ili Pz IV
Americki sherman

ostalo je prilicno jednostavno bitka---XP---istrazis,top/kupolu/gusjenice/motor----iduci tenk itd i najbitnije je igrati svaki tenk za sebe a ne zuriti po slijedeci jer se tako kvari bit igre

Ako niste fan tenkova (preposrucujem da pokusate ipak je besplatno) uskoro izlazi BETA verzija

World of warplanes
world of battleships

u igri me dodajte u prijatelje za vise info i platoon Hari_kocka

evo jos jedan mali video

http://www.youtube.com/watch?v=hJd9iCbpwuI
 
Član
Malo se ponovilo a i palo malo prasine na temu

screenshot012zu.jpg

By mirzyy at 2011-09-14

Tenk je onako solidan mala zamjerka je sto me uvjek postavi sa boljim tenkovima od mene tako da tesko se sta moze unistit

screenshot009tx.jpg

By mirzyy at 2011-09-14

ko npr evo ovdje nisam imo nikakave semse jbg nisam usliko da vidite konacan rezultat
toliko za sad uzivajte ;)
 
Član
i ja igram nekih 5 dana igra je super jucer sam kupio T57 pa sad skupljam bodove za istrazivanje da ga mogu napucat.

Nick je isto kao i ovdje jaba78 ;)
 
Član
mirzy je napisao(la):
Tenk je onako solidan mala zamjerka je sto me uvjek postavi sa boljim tenkovima od mene tako da tesko se sta moze unistit

Pa kao sto vec primjecujes a-20 je jako brz tenk, sto ga cini savrsenim skautom i zato si s jacima cesto, kad si tako ''stjeran u kut'' samo se zaleti skautiraj ih sto vise i eto ti XP-a

Posto sam u beti vozio svu tu liniju do T-54, ako imas pitanje za topove i sl. (koji montirati) slobodno postavi

jaba78 je napisao(la):
i ja igram nekih 5 dana igra je super jucer sam kupio T57 pa sad skupljam bodove za istrazivanje da ga mogu napucat.

Nick je isto kao i ovdje jaba78 ;)

ok vidi s tim T57 kako ti lezi uloga artiljerije, ako ti se svidja onda napusti amerikance i predji na njemacku artiljeriju jer oni su ti daleko bolji i precizniji
 
Član
Nemam vise sta stavit na a-20 sve sam research samo mi jos ostaje da skupim 13000 i nesto xp pa da mogu medim tenkove otvorit, a na njemu je 75 mm top dobar top samo nije nesto precizan i gubi na snazi na daljinu eto tako

@jaba87 dodacu te ko prijatelja ;)
 
Raja prikljucujem se i ja.....nick ce bit ko i ovdje tako da se zna....odo malo sam probat ako zapne dje morat cu vas priupitat malo :D...:D
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Nesto ste se usutili! Igra li se W.o.T?

Slabo brate dosadilo mi je, kad god udjem uvjek isto 5-6 tenkova u napadu i prvi izginemo, a ovo ostalo sve p.cka do p.cke samo se sakriju u zbunj i nemrdaju, kad pitam sta je to kazu strah ih da ne poginu, pa u pm ko da je pravi zivot a ne igra eto to mi najvise izvuce zivce vec sam bio plav zbog toga :icon_evil:
 
Član
mirzy je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
Nesto ste se usutili! Igra li se W.o.T?

Slabo brate dosadilo mi je, kad god udjem uvjek isto 5-6 tenkova u napadu i prvi izginemo, a ovo ostalo sve p.cka do p.cke samo se sakriju u zbunj i nemrdaju, kad pitam sta je to kazu strah ih da ne poginu, pa u pm ko da je pravi zivot a ne igra eto to mi najvise izvuce zivce vec sam bio plav zbog toga :icon_evil:

U pravu si druze jesu da bog sacuva ali bude nekad pravo organizovano pa se svi raspodjelimo.
 
Top