windows 7

windows 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako nekome treba widows 7 profesional neka ode na pijacu i kupi ga:lol::lol:........ sala neka se samo najavi preko PM i neka donese cd i bice mu sprzen
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
i ja koristim ultimate,licenciran,i vise sam nego zadovoljan,,,zbogom XP

De jel ima ko aktivator za 7icu ultimate !!?!??

buraz ja imam licenciran cd,znaci na njemu je kod,ne treba ga uopste ukucavat,al evo ti neki od kodova koje sam ja nasao na internetu,pa pokusaj

RGQ3V-MCMTC-6HP8R-98CDK-VP3FM,



32-bit (x86) and 64-bit (x64) Windows 7 activation product keys:

MVBCQ-B3VPW-CT369-VM9TB-YFGBP
C43GM-DWWV8-V6MGY-G834Y-Y8QH3
GPRG6-H3WBB-WJK6G-XX2C7-QGWQ9
MM7DF-G8XWM-J2VRG-4M3C4-GR27X
KGMPT-GQ6XF-DM3VM-HW6PR-DX9G8
MT39G-9HYXX-J3V3Q-RPXJB-RQ6D7
MVYTY-QP8R7-6G6WG-87MGT-CRH2P
RGQ3V-MCMTC-6HP8R-98CDK-VP3FM
Q3VMJ-TMJ3M-99RF9-CVPJ3-Q7VF3
6JQ32-Y9CGY-3Y986-HDQKT-BPFPG
KBHBX-GP9P3-KH4H4-HKJP4-9VYKQ
BCGX7-P3XWP-PPPCV-Q2H7C-FCGFR
P72QK-2Y3B8-YDHDV-29DQB-QKWWM
6F4BB-YCB3T-WK763-3P6YJ-BVH24
9JBBV-7Q7P7-CTDB7-KYBKG-X8HHC
 
0g1 je napisao(la):
Kakav je ovaj W7 sto se tice igara , da li je kompatibilan ? Kako sta ?

meni bolje radi nego XP, sta vise na manjoj rezoluciji mi je znalo stopati, dok je na max letilo (rez 1680x1050), i da, x64 ver
 
Član
prije neki dan instalirao
i mogu reci da sam poprilicno zadovoljan,
jako je brz,kompatibilan je skoro sa svim dosadasnjim softwareom koji sam koristio na XP
a cak i igrice odlicno rade,jer ima compatibility mode za sve aplikacije
 
Član
Sto se tice igara, racunajte da su dosta zahtjevnije igrati na 7ici nego na XPu ili Visti (Provjereno)a inace furka je prava sistem smek i to.
 
Član
ljudi racunajte da ova sedmica radi na zadnjem directx sistemu,tako da ne moze da ne valja,meni se prvenstveno svidja sto se nisam zezao oko drivera,sve je sama sredila,ja sam samo lezao i cekao da zavrsi:):),sto se tice brzine odgovorno tvrdim da je puno brza od viste,i od xp-a isto
 
Član
vec nekih mjesec dana pichim na sedmicu ultimate, mogu reci da sam stvarno zadovoljan, veliki napredak spram prvih verzija Viste, mada je xp i dalje moj favorit, nekako je manje usminkan ali mi je dosta pristupacniji, brzi... al neznam, to je samo moje glupo misljenje:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top