White sensation BG

White sensation BG

Član
21. maja ove god se odrzava u BG-u, jel neko upoznat s ovim, ide li se? :)
...usput, zanima me jel neko upoznat s prodajom karata u BiH, hoce li biti organizovano ista?...posto je u Srbiji karta 70 eura a u svim ostalim evropskim drzavama je 60... :D
 
Ima vec tema , www.sensation.com , 59€ karta , razervises sebi i uzivas , anravno imas i VIP Gold Deluxe 180€ :)
 
Član
nisam stvarno nasao temu ako je bila...a znam i ja za ovo preko neta, al pitam hoce li se prodavati negdje u BiH, recimo u Sarajevu ili BL? :D
 
Član
da, DJ Chuckie je prvi potvrdio...ostali se cekaju...spominje se i DJ Tiesto, koji trazi 300.000 eura pa izgleda jos razmisljaju...al imam osjecaj da ce doci i on...:)
 
Eric Prydz , Sander Van Doorn , Chuckie , Laidback Luke , SHM , Roger Sanchez , to su ljudi koji bi nas ubili na floor-u , ako budu bar dvojica od ovih sto sam nabrojao to ce biti ludara cista :)

A to da je neko vec potvrdatio , to nije istina , niko ali bas NIKO ne zna ko ce biti na SW-u dok se ne objavi na www.sensation.com , sve su samo nagadjanja :)
 
Ma dok ih ne poredaju po tajmingu , nista ja ne vjerujem. Zna se desiti da ljudi polijepe plakate po gradu pa se party otakaze... Zato , kad gospoda objave na svojoj glavnoj stranici onda ce biti to to , al nebitno je sad to , Chuckie je odlican DJ :)
 
Član
ja bas hteo da pitam sta je ovo, uh bas sam zasao u godine...
eee kad se samo setim mojih dana..... :D
 
tiesto :cool: oj obozavam njegovu muziku
al neam kesa :icon_mad:
zivotna zelja mi je otic na njegov koncert,et sad sam se sjebo...glupe pare
 
Chuckie , Fedde Le Grand , S. Ingrosso i jos neki Eddie , nisam siguran tacno koji...

Uglavnom , Le Grand je uzivo karina , Chuckie u zadnje vrijeme pusta najgoru komercijalu , Ingrosso vrijedan paznje , njemu svaka cast. Ovo su nesluzbene informacije ali mislim da nisu daleko od istine. Za sad , nisu vrijedni odlaska , jedino da ubace Van Doorna i Prydz-a kao dva preostala DJ-a :)
 
Top