VW Show Karlovac Slike

VW Show Karlovac Slike

Član
golf R mi je takoder vrhunski....a sva auta na pisti su takmicarska jel' tj. ova sto gledamo :icon_question:
 
Član
da..svi oni su platili 150 kuna..da su tu di jesu..na glavnoj pisti :icon_biggrin:

a sad da li su se prijavili za natjecanje..vjerojatno :D

evo par slika s našeg skoda foruma...

diesel 2.0 slabo vuče..pa je dobio aditiv
09062012570.jpg

tu sam proveo dosta vremena
09062012572.jpg


sexy car wash + okupacija promatrača i stage
09062012575.jpg


parking posjetitelja 0 kuna
09062012578.jpg

half G2 sa full opremom i šatori ekipe koja je prenočila
09062012582.jpg


Fabia 1.8T (180ks) s gewindom od cca 54 kg :icon_twisted:
09062012579.jpg

turbo s lecima
09062012580.jpg

regana na 1.2 :cool:
09062012581.jpg


air ride :cool:
p6090029.jpg


bio je i seat tu..
p6090085.jpg


i glavna pila eventa od Siniše (inače vlasnikom G2 R32,T1 SC i crnog passata varijanta high line koji leži na 19" mercedesovim felgama :cool:)

p6090091.jpg


evo..da se ne ponavljam pošto več ima identičnih fotki
na ovom linku su vam auti od prošlogodišnjeg eventa
http://s1039.photobucket.com/albums/a471/skodacroatia/VW%20show%202011%20Karlovac%20Croatia/
..tako da su više manje 90% isti..ali neki su novi..a neki su "falili" tj nisu došli.
osjeti se kriza..ali isto da to kod nekih nema veze s krizom.

ekipa s najjačim decibelima koji se mogu dobit iz nekog zvučnika tj..natjecatelji iz db teama s Hermanom kao organizatorom je bila standardno tamo..makar kolko čujem ni od toga nema više baš nešto..još eventualno Čingi-Lingi i to je to.

idem vam složit video od onog audia..ako ga klinci nisu iz mobya obrisali :D
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Bilo je odlicno...ekipa extra kao i uvijek svaka cast na organizaciji eventa,pozz ekipi iz mostara koja nam je pravila drustvo ova 2-3 dana;)
Imam hrpu slika pa cu nabacit kad uhvatim vremena taman sam stigao iz Karlovca odoh malo odmoriti:icon_exclaim:

Kao sto dzinn16v kaze da nam je odlicno bilo ekstra organizacija i 2-3 dana cistog odmora i uzivanja imalo se sta vidjeti a bgm i cuti :) Rostilja hladne pive i dobrih auta nikada dosta....Pozz i vama u livno i nadam se da ce mo napraviti neku dradiciju sto se tice tog sastavljanja na susretu Livnjana i Mostaraca :) :D:cool::123:
 
Član
Sta reci, bio vidio, extra se proveo tonu raje upoznao sreo neke stare prijatelje, prevalili smo tocno 950 km, jedino mi je krivo sto nisam imao vozacku na vrijeme je nisam mogao dobiti pa nisam mogao cjelim putem voziti, al sta je tu je, vidimo se iduce godine :cool: :cool:
 
Član
evo smontirano nabrzinu...radi audia..njegovih šlapa,tanjura od diskova i sl... :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EJOFKf5Low8&feature=youtu.be[/video]


i jedna lijepa galerija slika s događanja..

SLIKE sa EVENTA
 
dzinn16v je napisao(la):
Bilo je odlicno...ekipa extra kao i uvijek svaka cast na organizaciji eventa,pozz ekipi iz mostara koja nam je pravila drustvo ova 2-3 dana;)
Imam hrpu slika pa cu nabacit kad uhvatim vremena taman sam stigao iz Karlovca odoh malo odmoriti:icon_exclaim:

dzine ljubavi jesi naso upaljac :lol: :lol: i kako su predlozili kico i sandro nadam se da ce se ovako nastaviti i iducih godina i da idemo sa jos vise i vise auta i pozdraVW za livno ...


a da ne pisem jos jedan post inace bio je i taj rallye na parkingu sa Čk regama mislim ali je i bio pred pozornicom rallye od Belog sa VWCC sa natpisom preko vrata isto plavi ugl bilo je loodo i nezaboravno.. i samo za Marka Ha Haaa
 
Coki uhvacena je i tvoja glava na videu;)
http://www.dnevno.hr/automoto/eventi/video_wageni_po_deseti_put_okupirali_karlovac/770565.html
 
Član
golf 4 sa narandjastim felgama i retrovizorima vidjen jucer blizu Zagreba, super izgleda steta sto sam se samo mimoisao i nisam je bolje pogledao;)
 
Član
Imam pitanje za clana hekler..Skoda fabia sa 1.8T motorom sto si naveo da je 180hp to me auto nenormalno zanimalo kako je to sve uspijelo stati pod haubu i isao sam pitati momke i REVO-a detalje te skode rekli su da ta skoda na REVO TECHNIC mapi ima 350hp sorry ali me interesira dali je tocna tvoja ili njihova informacija sto su mi prenijeli na pultu REVO-a :) iskreno bih se pojeo ziv da nisam otiso pitati neke sitnice za tu skodu :) :) ;)
 
Član
jao auta jbt

nisam nesto zaljubljenik u duje ali ova dzinova fkt izgleda kao nova, svaka mu cast stvarno

takodje ovog petrovog Pola se ne mogu nagledati, momak ga je utegao samo tako. jos sada 300ps pod haubom, uhhh:icon_biggrin:
 
ArminM je napisao(la):
jao auta jbt

nisam nesto zaljubljenik u duje ali ova dzinova fkt izgleda kao nova, svaka mu cast stvarno

takodje ovog petrovog Pola se ne mogu nagledati, momak ga je utegao samo tako. jos sada 300ps pod haubom, uhhh:icon_biggrin:

Hvala,ipak je i malo slike uljepsavaju...ima podosta greskica koje ce se ubrzo ispraviti;)

A polo je i mene ostavio bez daha,auto je stvarno vrh svega,od motorizacije,enterijera ,exterijera ma sve je nema dalje....
kao i golf od Ivanovica kojeg nisam mogao prestati gledati cijeli dan:icon_eek::icon_eek:
2wf2r6a.jpg
 
Top